Five Finger Death Punch z nowym wideo do utworu „Living The Dream”

 

Kilka dni temu formacja Five Finger Death Punch udostępniła w sieci wideo do kawałka „Living The Dream”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty grupy – „F8”.

 

Album „F8” swoją premierę miał 28 lutego 2020 roku. Jest to ósmy krążek zespołu Five Finger Death Punch. Album ma również symboliczne znaczenie. Ma to być swoisty nowy początek dla zespołu, w którym nie brakowało problemów w ostatnim czasie. To również zostawienie za sobą choroby alkoholowej wokalisty Ivana Moody’ego.

Album można w całości posłuchać w sieci (tutaj). Na płycie znajdziemy 13 kawałków plus bonusowo 3 utwory:

01. F8
02. Inside Out
03. Full Circle
04. Living The Dream
05. A Little Bit Off
06. Bottom Of The Top
07. To Be Alone
08. Mother May I (Tic Toc)
09. Darkness Settles In
10. This Is War
11. Leave It All Behind
12. Scar Tissue
13. Brighter Side Of Grey
14. Making Monsters
15. Death Punch Therapy
16. Inside Out (Radio Edit)

 

Five Finger Death Punch – Living The Dream

 

Five Finger Death Punch

Amerykański zespół grający muzykę heavy metal oraz hard rock. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Założycielem grupy jest Zoltan Bathory.

Już dwa lata po powstaniu członkowie zespołu podpisali kontakt z wytwórnią Firm Music.

Five Finger Death Punch ma na swoim koncie dziewięć płyt studyjnych (w tym jedna EPka). Pierwsza z nich – „Pre-Emptive Strike” – światło dzienne ujrzała w 2007 roku. Dyskografię zamyka „F8” wydany w 2020 roku.

Nazwa formacji pochodzi z filmu Quentina Tarantino „Kill Bill Vol.2„. To właśnie z tym filmie pojawia się technika „Five-Point-Palm Exploding Heart”, która używana przez Beatrix Kiddo stała się inspiracją do stworzenia Five Finger Death Punch.