Phil Anselmo w Polsce – poznaliśmy datę koncertu w 2021 roku

 

Phil Anselmo miał wystąpić w Polsce w sierpniu tego roku. Z powodu panującej epidemii – wydarzenie nie odbyło się. Znamy już jednak datę przyszłorocznego koncertu.

 

Już 10 sierpnia przyszłego roku (2021) wszystkie drogi prowadzą do Krakowa! W tamtejszym klubie Studio odbędzie się przeniesiony koncert Philip H. Anselmo & the Illegals. Celebrując twórczość Pantery, przygotowany został wyjątkowy set koncertowy „A Vulgar Display Of Pantera”, na który składają się kultowe numery Pantery, w tym „Walk”, „I’m Broken” czy „Mouth for War”. Jako support zaprezentuje się death metalowa formacja BAEST!

Na koncert zaprasza Metal Mind Productions.

 

 

Philip H. Anselmo & the Illegals w Polsce – bilety

10 sierpnia 2021 roku Philip Anselmo oraz the Illegals wystąpią w Polsce w secie poświęconym twórczości Pantery. Wydarzenie jest przeniesione z tego roku. Wszystkie dotychczas zakupione bilety oczywiście zachowują swoją ważność!

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu koncertu):
stojące – 130 zł / 150 zł
balkon – 170 zł / 190 zł

Bilety w sprzedaży od 23 października godz. 10:00 na stronach:
https://shop.metalmind.com.pl/bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
www.eventim.pl
www.ebilet.pl
www.biletin.pl

 

Phil Anselmo & The Illegals Walk Live


„Fan horrorów, zapalony bokser oraz znakomity muzyk – PHILIP H. ANSELMO już w wieku 19 lat został etatowym wokalistą Pantery i pozostał w szeregach tej kapeli praktycznie do samego końca to jest do 2003 roku, kiedy to zespół rozwiązano. Pierwszym albumem Pantery z udziałem Anselmo był „Power Metal” z 1988 roku, jednak dopiero kolejna płyta formacji, „Cowboys from Hell” (1990) odniosła sukces i przez wielu fanów uznawana jest za prawdziwy debiut kapeli. To na niej właśnie wykształtował się właściwy styl muzyczny zespołu. W 1992 roku ukazał się krążek, który uznany został za jedną z najlepszych metalowych płyt lat 90., album, który zdefiniował pojęcie groove metalu – „Vulgar Display of Power”. Wydany dwa lata później „Far Beyond Driven” był pierwszą płytą w historii ekstremalnego metalu, która zadebiutowała na 1 miejscu amerykańskiego Billboardu. Kolejne dwa studyjne krążki „The Great Southern Trendkill” i „Reinventing the Steel” ugruntowały pozycję grupy na metalowej scenie.

Już za czasów Pantery Anselmo stworzył projekt poboczny – Superjoint Ritual, z którym wydał 2 studyjne płyty, a w 1991 roku wspólnie z muzykami Pantery, Corrosion of Conformity, Crowbar i Eyehategod powołał do życia grupę Down, z którą wydał trzy znakomite albumy „NOLA” (1995), „Down II: A Bustle in Your Hedgerow” (2002) oraz „Down III: Over the Under” (2007). Artysta pojawiał się również w charakterze gościa na licznych płytach takich wykonawców jak Crowbar, Tony Iommi czy Anthrax oraz współtworzył liczne projekty muzyczne, w których realizował się również jako gitarzysta, basista, perkusista, tworząc muzykę o szerokim przekroju stylistycznym, od black metalu, przez hardcore punk po southern rocka. (…)

BAEST to duńska kapela wykonująca death metal. Ich albumy “Danse Macabre” (2018) i “Venenum” (2019) zostały doskonale przyjęte przez fanów, a kapela zaprezentowała swoje umiejętności na metalowych festiwalach na całym świecie. „
Źródło opisu.