Five Finger Death Punch kolejnym utworem zapowiadają nową płytę

 

Five Finger Death Punch opublikowali kolejny singiel, który zapowiada nowy album zespołu! Okładkę widzicie powyżej. Premiera planowana jest na luty tego roku.

 

W sieci pojawił się kolejny (poznaliśmy już utwór „Inside Out”) singiel zapowiadający nową płytę grupy Five Finger Death Punch. Album „F8” swoją premierę będzie miał 28 lutego 2020 roku i będzie to ósmy krążek zespołu. Album ma również symboliczne znaczenie. Ma to być swoisty nowy początek dla zespołu, w którym nie brakowało problemów w ostatnim czasie. To również zostawienie za sobą choroby alkoholowej wokalisty Ivana Moody’ego. 

 

Przypominamy: Five Finger Death Punch  ogłosili zimową europejską trasę koncertową. Będzie to największa trasa zespołu po europejskich arenach. Odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. Gościem specjalnym jest legenda – Megadeth! Jako support zaproszono zespół Bad Wolves. Koncert w Polsce zaplanowany jest na 12 lutego 2020 i odbędzie się na warszawskim Torwarze. Szczegóły

Five Finger Death Punch – singiel „Full Circle”

 

Five Finger Death Punch

Amerykański zespół grający muzykę heavy metal oraz hard rock. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Założycielem grupy jest Zoltan Bathory.

Już dwa lata po powstaniu członkowie zespołu podpisali kontakt z wytwórnią Firm Music.

Five Finger Death Punch ma na swoim koncie dziewięć płyt studyjnych (w tym jedna EPka). Pierwsza z nich – „Pre-Emptive Strike” – światło dzienne ujrzała w 2007 roku. Dyskografię zamyka „F8” wydany w 2020 roku.

Nazwa formacji pochodzi z filmu Quentina Tarantino „Kill Bill Vol.2„. To właśnie z tym filmie pojawia się technika „Five-Point-Palm Exploding Heart”, która używana przez Beatrix Kiddo stała się inspiracją do stworzenia Five Finger Death Punch.