Dream Theater udostępnia teledysk do kawałka z ostatniej płyty „A View From the Top of the World”

 

W sieci dostępny jest oficjalny teledysk, który Dream Theater stworzył do kawałka „Awaken the Master”. Utwór pochodzi z ostatniej płyty grupy „A View From the Top of the World”, która swoją premierę miała całkiem niedawno.

 

Dokładnie 22 października swoją premierę miał piętnasty długogrający album zespołu Dream Theater. Płyta„A View From the Top of the World” światło dzienne ujrzała nakładem Sony Music Entertainment. Na krążku znajdziemy siedem premierowych utworów.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi płyty:

Nawet po setkach koncertów i sprzedaniu 15 milionów płyt, dwukrotnych nominacji do nagród GRAMMY i prawie 40 lat razem, Dream Theater ciągle patrzą w przed siebie. Ich kolektywne spojrzenie jest skierowane tylko w przyszłość. Zamiast przyglądać się swoim dokonaniom, niesamowici pionierzy ciągle szukają nowych rozwiązań. James LaBrie, John Petrucci, Jordan Rudess, John Myung i Mike Mangini przeszukują niezbadane tereny z tym samym uczuciem sonicznej przygody co na początku swojej drogi. Pięcioosobowy skład z Nowego Jorku prezentuje swój 15 album „A View from the Top of the World”. To 7 utworów, które porwą zmysły wszystkich fanów.

2 dni temu zespół udostępnił oficjalne wideo do utworu „Awaken the Master”. Jego twórcą jest Wayne Joyner, który od wielu lat współpracuje z grupą.

 

Dream Theater – Awaken The Master