Charity Rock Festival 2020

KONCERT JEST PRZENIESIONY NA 24 WRZEŚNIA, szczegóły

 

Poland Charity Festival to impreza bez barier i ponad podziałami, z której dochody przeznaczane są na cele charytatywne. Bawimy się i pomagamy!

 

Zapraszamy na pierwszą edycję Charity Rock Festival! Poznajcie szczegóły wydarzenia i już teraz zapisujcie sobie datę w kalendarzach!

 

Charity Rock Festival to pierwszy tego typu charytatywny przegląd zespołów i kapel rockowych. Już w połowie kwietnia zapraszamy do warszawskiej Progresji, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja. Wydarzenie, podczas którego skupiamy się na pomocy choremu Dominikowi Słowińskiemu.

Gramy dla ludzi potrzebujących wsparcia – pomagając osobom różnymi dysfunkcjami, w tym chorobami – niezależnie od przyczyn ich powstania oraz na rzecz ochrony przyrody i zwierząt, mając świadomość wzajemnego oddziaływania oraz zależności między ludźmi i środowiskiem naturalnym.

Dominik walczy z ciężkim nowotworem jelita oraz bardzo trudną chorobą Leśniowskiego – Crohna. Jest to szósty taki przypadek na świecie, a chorobom tym towarzyszy wiele innych schorzeń, jak nawracający półpasiec, atopowe zapalenie skóry, ciężkie ataki astmy. Więcej o Dominiku poczytacie na stronie fundacji Kawałek – Nieba.

 

 

Charity Rock Festival 2020 – szczegóły

Pierwsza edycja Charity Rock Festival odbędzie się 15 kwietnia w warszawskim klubie Progresja. Podczas imprezy prowadzona będzie aukcja charytatywna oraz zbiórka publiczna na rzecz Dominika Słowińskiego, a dochody ze sprzedaży biletów będą przeznaczone na wsparcie Dominika i kolejnych wydarzeń charytatywnych w ramach Poland Charity Festival. Koncert otworzy Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego utworem „IL SILENZIO”! Do składu dołączył również zespół Gruzz oraz Scream Maker. Szczegóły wydarzenia możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski.

Ponadto, podczas wydarzenia usłyszymy:

Długo oczekiwana legenda polskiej sceny rock: TSA Michalski Niekrasz Kapłon
Najlepszy AC/DC tribute band w Europie: 4 Szmery
Mocny i najlepszy Perfect tribute band w Polsce: Rebelianci
Niezastąpiony i rewelacyjny: Zacier
Coś dla miłośników twórczości Ryśka Riedla: Niewinni
Nieco Funky: Funky Tank
Kilka nisko strojonych gitar: AFTERLOAD
Progresywny i w 100% autorski post grunge, na którym trzeba być: GOOOD

 

Bilety na wydarzenie są już dostępne!