Charity Rock Festival 2020 – zmiana daty!

 

 

[TEGOROCZNA EDYCJA ZOSTAŁA CAŁKOWICIE ODWOŁANA]

 

W związku z wprowadzonym w Polsce stanem zagrożenia epidemiologicznego odwołane zostały w najbliższym czasie wszystkie wydarzenia kulturalno – sportowe. Duża część z nich została przełożona. W tym właśnie Charity Rock Festival. Poznajcie nowe szczegóły.

 

Charity Rock Festival to pierwszy tego typu charytatywny przegląd zespołów i kapel rockowych. Już w połowie kwietnia miała mieć miejsce pierwsza edycja wydarzenia. Niestety, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, koncert został przełożony. Nowa data zaplanowana jest na 24 września.

Wydarzenie ma na celu pomoc choremu Dominikowi Słowińskiemu.

Dominik walczy z ciężkim nowotworem jelita oraz bardzo trudną chorobą Leśniowskiego – Crohna. Jest to szósty taki przypadek na świecie, a chorobom tym towarzyszy wiele innych schorzeń, jak nawracający półpasiec, atopowe zapalenie skóry, ciężkie ataki astmy. Więcej o Dominiku poczytacie na stronie fundacji Kawałek – Nieba.

 

 

Charity Rock Festival 2020 – szczegóły

Pierwsza edycja Charity Rock Festival odbędzie się 24 września w warszawskim klubie Progresja. Podczas imprezy prowadzona będzie aukcja charytatywna oraz zbiórka publiczna na rzecz Dominika Słowińskiego, a dochody ze sprzedaży biletów będą przeznaczone na wsparcie Dominika i kolejnych wydarzeń charytatywnych w ramach Poland Charity Festival.

Wszystkie zakupione dotąd bilety będą ważne w nowym terminie!

W nowym terminie niestety nie będzie mógł wystapić ZACIER, którego kalendarz imprez nie pokrywał się z zaproponowanymą nową datą. Jego miejsce uzupełni zespół Püdelsi z akustycznym występem “Püdelsi Akustiko – Ascetiko”.

Aktualny line-up prezentuje się następująco:
TSA
4Szmery
Püdelsi Akustiko Ascetiko
Scream Maker
Rebelianci 
Funky Tank
Afterload
Goood
Grüzz
Niewinni

Gościnnie: Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego w utworze „IL SILENZIO”