Bangarang Festival – szczegóły II edycji – 2020

Atmosfera, moc, dźwięk i zabawa!

 

Przed nami druga edycja festiwalu Bangarang Festival. Wydarzenie odbędzie się w Potarzycy już w połowie lipca. Zapraszamy!

 

W tym roku będzie miała miejsce kolejna edycja festiwalu Bangarang Festival! Druga odsłona będzie miała charakter dwudniowy. Odbędzie się 10 – 11 lipca w miejscowości Potarzyca gmina Krobia. Wydarzenie organizowane jest przez stowarzyszenie Dżentelmeni Metalu, którzy to za swój cel obrali:

dodanie w tą społeczność mnóstwa wigoru!

Początkowo miał to być koncert kilku garażowych zespołów na podwórku jednego z członków stowarzyszenia Dżentelmeni Metalu. Wszystko miało odbyć się pod nazwą Przystanek Potarzyca. Ale jeden festiwalowy Przystanek w Polsce już mieliśmy, więc szukano dalej. Olśnienie i pomysł na nazwę przyszedł już wkrótce. Zaczerpnięty z książki Jakuba Ćwieka „Chłopcy Bangarang”,  czyli huk, wystrzały, dobra zabawa! Taki ma być ten festiwal! Zresztą sami oceńcie oficjalne zaproszenie:

 

Bangarang Festival – II edycja 2020 – szczegóły

Tegoroczna edycja Bangarang Festival odbędzie się 10 – 11 lipca w miejscowości Potarzyca. Tutaj sprawdzisz szczegóły dojazdu. Karnet dwudniowy kosztuje 40zł. Bilety na wydarzenie są już dostępne! Można je nabyć za pośrednictwem portalu Ticketmaster.

Organizatorzy zadbali o to, by temperatura na scenie nie malała. W tym rocku wystąpią dla nas zespoły, które powinny zaspokoić muzyczny głód każdego Dżentelmana Metalu. Zagrają dla nas:

Scarlet Echo DecoyTata SławekMOYRAIn SilenceOSCWarhlackALIANSGOMORGa-Ga Zielone ŻabkiHit N’ RunTransgresjaHouse Of DeathŁydka Grubasa