Marky Ramone ponownie z koncertem w Polsce!

 

Marky Ramone wraca na koncert do Polski! Wydarzenie odbędzie się już na początku lipca w Poznaniu.

 

Marky Ramone powraca do Polski! Perkusista legendarnej grupy Ramones wystąpi ze swoim zespołem Marky Ramone’s Blitzkrieg w lipcu tego roku w poznańskim Klub u Bazyla, by zaserwować polskiej publiczności 90 minutowy set składający się z największych hitów pionierów punk rocka!

Marky Ramone najbardziej znany jest z 15 lat spędzonych za perkusją w legendarnej grupie Ramones. Karierę muzyczną zaczynał w hard rock’owym Dust, a 1976 roku został członkiem zespołu Richard Hell & the Voidoids. Rok później grupa zadebiutowała krążkiem „Blank Generation”, który był promowany m.in. na brytyjskiej trasie u boku The Clash. W 1978 Marky dołączył do Ramones i już po paru tygodniach nagrywa swój pierwszy album z nowym zespołem, „Road to Ruin”, na którym znajduje się m.in. tak ważny utwór jak “I Wanna Be Sedated”.

Mimo niesamowicie aktywnej kariery muzycznej Marky Ramone nie zwalnia tempa i kontynuuje intensywne koncertowanie wraz ze swoim zespołem Marky Ramone’s Blitzkrieg. Grupa występuje z różnymi wokalistami (w przeszłości m.in. Michale Graves – ex-Misfits), a jej koncerty to 90 minutowy powrót w czasie do największych hitów Ramones oraz niespodziewanych coverów.

Mieliśmy tą przyjemność być na koncercie zespołu w Płocku. Marky Ramone zagrał w ramach Summer Fall Festival w 2018 roku. Więc z czystym sumieniem polecamy wydarzenie, warto! Info o biletach poniżej.

 

Marky Ramone’s Blitzkrieg w Polsce! [bilety]

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się pod koniec lutego – 27.02 o godzinie 10:00. Bilety rozpoczną się od 85zł. Dostępne będą za pośrednictwem:

Biletomat, eBilet, Eventim.pl, Going., empik bilety, Media Markt.

Szczegóły koncertu możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski.