AS NIGHT FALLS – Live at Castle Party 2021 [wideo]

Autor zdjęcia: Seba Tyniec, źródło.

 

Na tegorocznym Castle Party Festival nie zabrakło jak zwykle polskich akcentów. Poniżej możecie zobaczyć występ As Night Falls, który jest świeżo po premierze swojego nowego wydawnictwa.

 

Za nami kolejna edycja Castle Party. Wyjątkowego festiwalu, który co roku zbiera rzesze fanów mrocznego i mocnego grania. W tegorocznej edycji udział wzięła Polska formacja – As Night Falls. Zespół możecie znać między innymi z takich utworów jak „Eternal Dance” czy „From Grace To Oblivion„.

W ramach Castle Party Festival zespół As Night Falls zagrał siedem utworów. Są to kolejno: Before we go, Before we go blind, Shackles of the mind, The Firebrand, wspomniany już wcześniej Eternal Dance, Whispering oraz Remember me. Część utworów pochodzi z ostatniej płyty grupy „Awareness”, której premiera miała miejsce dokładnie 1 lipca tego roku.

Za poniższe wideo odpowiedzialni są Mariusz Zawadzki (MZAV) oraz Kamil Ślęzak.

 

AS NIGHT FALLS – Live at Castle Party 2021

 
 

„Awareness” to drugi długograj grupy As Night Falls, łącznie z czterech wydanych wydawnictw. Do tej pory krążek zapowiadały dwa świetnie przyjęte single – tytułowy „Awareness” oraz „Never Look Back” (obydwa przesłuchać możecie tutaj).

Płyta „Awareness” jest albumem koncepcyjnym. Zespół skupia się na nim na aspektach psychologicznych, czy problemach psychicznych. Całość jest wykończona fantastycznymi fotomanipulacjami od Jarosława Wasek.

Płyta jest już dostępna w sprzedaży, poprzez kontakt z zespołem: asnightfallspl@gmail.com