AnVision – premiera oficjalnego wideo do utworu „Homeless Heart”

facebook | www | instagram | youtube

 

Całkiem niedawno swoją premierę miał oficjalny teledysk stworzony do utwory „Homeless Heart” formacji AnVision. Zapraszamy do oglądania i słuchania.

 

Zespół AnVision zaprezentował w sieci nowe wideo, które zostało przygotowane do kawałka „Homeless Heart”. Jest to piękna i klasyczna ballada, którą znajdziemy na płycie „Love & Hate”. Autorem tekstu jest wokalista grupy – Marek „Marques” Ostrowski. Muzykę z kolei skomponował cały zespół.

Klip, który obejrzeć możecie poniżej, przygotował Karol Wadowski (basista zespołu) oraz Marcin Brudny. Karol odpowiada za reżyserię i idee klipu, Marcin z kolei za współ-reżyserię i realizację nagrania. Zdjęcia użyte w klipie były między innymi realizowane z drona, którego operatorem jest Kamil Śliwa.

Album „Love & Hate”, na którym znajdziemy utwór „Homeless Heart”, swoją premierę miał w połowie kwietnia 2020 roku. Krążek doczekał się wielu pozytywnych recenzji, w tym między innymi od Barlineckiego Melomana:

„Love & Hate” to album dobry, unikający nudy i korzystający z różnych rozwiązań. Zespół dobrze czuje się zarówno w rejonach bardziej metalowych, jak i tych delikatniejszych. Album mogę zarekomendować tym, którzy szukają brzmień progresywnych, lecz nie przeładowanych wszelkimi bajerami.

AnVision – Homeless Heart