Anna Mucha w teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Poznaj utwór „Kochać Cię”.

 

Popularna aktorka, Anna Mucha, wystąpiła w najnowszym teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Zapraszamy do obejrzenia efektów współpracy!

 

Kilka dni temu swoją premierę miał oficjalny teledysk do utworu „Kochać Cię„, którym zespół Poparzeni Kawą Trzy przerywa milczenie. W wideo udział wzięła Anna Mucha, znana polska aktorka. Wideo powstało w Kazimierzu Dolnym. Jak w ogóle doszło do współpracy? Aktorka zdradza, że dosyć często otrzymuje propozycje zagrania w różnych klipach. Zazwyczaj odmawia. Jednak tym razem przyjęła propozycję:

Często dostaję propozycje zagrania w klipach zespołów muzycznych, jednak z reguły odmawiam, bo to zwykle łączy się z byciem „paprotką”. Poparzeni zaproponowali coś, co mnie zainteresowało. Zagrałam mormonkę, hipiskę, kurę domową i intelektualistkę. W filmie widać testosteron i równoważący go kobiecy wdzięk, siłę i pozytywną energię.

O czym jest utwór „Kochać Cię„? Opowiada on o miłości ale nie tylko do muzyki. Znajdziemy tutaj emocje, które łączą różne pokolenia. Znajdziemy tutaj również tęsknotę za kimś bliskim, który ma swoje marzenia i dąży do ich realizacji. Teledysk wyreżyserował Grzegorz Lewandowski.

Poparzeni Kawą Trzy, „Kochać Cię”