Louder Fest 2 – szczegóły nadchodzącej edycji głośnego spektaklu muzycznego

 

Po doskonale przyjętej pierwszej edycji wydarzenia Louder Fest – mamy przyjemność zaprosić na zbliżającą się drugą edycję! Poznajcie szczegóły.

 

Pierwsza edycja Louder Fest – czyli festiwalu dźwięku, światła i ognia – odbyła się w połowie marca tego roku. Całość wówczas miała miejsce jedynie w sieci. Koncerty można było oglądać na specjalnie przygotowanym streamie i tak jak zaplanowali organizatorzy – wszystko dostępne było tylko jednorazowo. Wydarzenie zostało tak świetnie przyjęte, że już teraz możemy zdradzić szczegóły, które dotyczącą II edycji Louder Fest! Tym razem event będzie trwał dwa dni. I również tym razem zaproszono zespoły, które zdecydowanie warto zobaczyć i posłuchać na scenie. Co się jednak nie zmienia, to charakter samego wydarzenia. Ponieważ jak zdradzili nam organizatorzy:

LOUDER FEST to wydarzenie zrodzone z pasji i miłości do ciężkiej muzyki. To projekt nastawiony na dobrą zabawę i niosący wsparcie dla muzyków w trudnym czasie (…).

 

 II edycja Louder Fest – szczegóły wydarzenia:

 
II edycja Louder Fest odbędzie się 24 – 25 lipca we wrocławskim klubie Czasoprzestrzeń, w plenerowym, industrialnym klimacie swoje show zaprezentuje 12 zespołów. Koncerty będą odbywały się zarówno na żywo w klubie, jak również na specjalnie przygotowanym streamingu w internecie. A ten będzie wydłużony niż poprzednim razem i będzie dostępny do 48 godzin.
 
Bilety są już dostępne w sprzedaży. Bilet jednodniowy wynosi 120zł, karnet na dwa dni – 200zł. Można je już kupić tutaj.

 

II edycja Louder Fest – line-up:

 

Główna scena Louder Fest:

24.07 – sobota , start 16:00 – Scylla, Valkenrag, Insidius, The Materia, The Sixpounder, Nervosa (Brazylia)

25.07 – niedziela,  start 16:00 – Hellhaim, Pandrador, Mentally Blind, Vane, Ragehammer, Decapitated