Anielski Orszak publikuje kolejny cover – „Hi-Fi Superstar”

 

Krakowska formacja Anielski Orszak opublikowała kolejny cover znanego kawałka. Posłuchajcie tym razem „Hi-Fi Superstar”!

 

Anielski Orszak, zespół rockowy z Krakowa, który w swej genezie powstał jako coverband (choć na swoim koncie ma również autorskie kawałki) postanowił w ostatnim czasie uzewnętrznić swoje dotychczasowe działania i popełnił nagrania pięciu coverów kultowych utworów muzyki rockowej.

Poznaliśmy już interpretację kawałka Acid Drinkers – „Pizza Driver” (pisaliśmy o tym już wcześniej). Teraz przyszedł czas na kolejny utwór. „Hi-Fi Superstar” zespołu Wanda i Banda jest kultowym kawałkiem polskiej muzyki rockowej z lat ’80tych. Cover swoją premierę miał 08 marca wraz z klipem składającym się ze zdjęć zespołu przekoloryzowanych w niebieskim odcieniu. Tym razem za mikrofonem stanęła Magda, klawiszowiec zespołu, ale jak się okazuję również świetna wokalistka!

 

Anielski Orszak – posłuchaj nowego coveru „Hi – Fi Superstar” Wandy i Bandy

 

Zespół Anielski Orszak powstał w 2013 roku z potrzeby serca i potrzeby przerabiania znanych piosenek na nieznane covery. Zespół, w którego skład wchodzą: gitary: sześcio i cztero – strunowe, klawisze, perkusja i wokal damsko – męski, oferuje bogate brzmienie w stylu rock&roots, a jego wizualna strona koncertowa jest zawsze pełna ekspresji. Zespół w maju 2014 roku zorganizował swój własny festiwal pod nazwą Anielski Orszak Fest, podczas którego zagrało 7 krakowskich kapel i który po pierwszej już edycji zdobył miano kultowego. W tej chwili AOFest stał się imprezą cykliczną, organizowaną raz do roku w Krakowie. Pod koniec 2018 roku zespół wydał swój debiutancki album, na którym oprócz coverów znalazły się 4 autorskie utwory. Anielski Orszak to zespół przede wszystkim koncertowy, bawiący się muzyką i mający zawsze bardzo dobry kontakt z publicznością.