6 koncertów T.Love w ramach trasy „Hau! Hau!”

Znamy daty kolejnych miast, które zespół T.Love odwiedzi w ramach trwającej trasy „Hau! Hau!”.

 

Ten rok jest wyjątkowy dla formacji T.Love. Zespół świętuje bowiem 40-lecie swojego istnienia oraz 30-lecie wydania ikonicznego albumu „King”. Ponadto, w kwietniu na rynku pojawił się także długo oczekiwany najnowszy krążek formacji, zatytułowany „Hau! Hau!„. Krążek został nagrany w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja).

Nowa płyta jest promowana w ramach tak samo brzmiącej trasy już od kilku miesięcy. Zespół jednak nie powiedział jeszcze w tym temacie ostatniego zdania i już teraz zaprasza nas na jesienne koncerty. Formacja ponownie zagra na deskachwarszawskiego Klubu Stodoła. A oprócz Warszawy, w drugiej połowie jubileuszowego roku T.LOVE wystąpi także m.in. w Toruniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.

 

 

T.LOVE – KONCERTY 2022 – “HAU! HAU!”

Już tej jesieni formacja T.Love zaprasza na kolejne koncerty w ramach trasy „Hau! Hau!”, która promuje najnowszą płytę zespołu. Grupa odwiedzi kolejno:

  • 14 października – Klub B90, Gdańsk
  • 10 listopada – Klub Wytwórnia, Łódź
  • 11 listopada – Centrum Koncertowe A2, Wrocław
  • 19 listopada – Klub Stodoła, Warszawa
  • 23 listopada – Klub Studio, Kraków
  • 25 listopada – Klub Od Nowa – Toruń

Bilety na koncerty T.LOVE są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl