Zespół Soma kawałkiem „Learn To Love” zapowiada nadchodzący debiutancki album!

facebook | youtube

 

Zespół Soma prezentuje nowy kawałek, który zapowiada jednocześnie debiutancki album grupy! Posłuchajcie utworu „Learn To Love”.
 
 
„Dead Man’s Dream” to debiutancki album zespołu Soma. Nagrany na początku 2019 roku,
powstał w Drive Studio. Całość zmiksował Łukasz Kumański. Autorem okładki, którą ocenić możecie wyżej, jest Piotr „Sucha Igła”. Gościnnie na płycie usłyszymy Jakuba Klemensiewicza, który gra na saksofonie.
 
Zespół nie jest nowicjuszem na polskim rynku. Dotychczas występował pod nazwą Cowshed. Jednak, wraz z muzycznym rozwojem, zmianie uległa również nazwa grupy. Jeszcze pod starym szyldem światło dzienne ujrzało demo (2013) oraz EP’ka „Mother’s Milk” (2015).
 
 
Jak zdradza nam sam zespół:
Debiutancki album to efekt poszukiwań własnego stylu i brzmienia. Płyta muzycznie obfituje w ciężke gitarowe riffy, jak i nieszablonowe środki wyrazu. Tekstowo utwory dotyczą tematów związanych z mnogością bodźców oddziaływających na każdego z nas w życiu codziennym. Skupia się na psychologicznych rozsterkach oraz somatyzacji uczyć. Porusza kwestie problemów natury społecznej i wywodzących się z nich podziałów.
 

Soma – Learn To Love

 
 
Na płycie znajdziemy osiem autorskich kawałków: Obecny skład zespołu:
1. Learn To Love // 2. Undertones // 3. Insomniac // 4. Disdain for Life // 5. Witness // 6. Infirm // 7. Stream of Consciousness // 8. Dead Man’s Dream
Adam Jarmołowicz – Wokal
Jakub Modrzejewski – Gitara Prowadząca
Filip Herbasch – Gitara Rytmiczna
Mateusz Wądołowski – Gitara Basowa
Adrian Herbasch – Perkusja
 
 

Soma Band

Od 2011 gramy szeroko pojętą muzykę metalową. W naszych numerach można usłyszeć motywy grove’owe i sludge’owe. Aktywnie koncertujemy. Dzieliliśmy scenę m.in. z takimi zespołami jak Tuff Enuff, Corruption czy Kat&Roman Kostrzewski. W lipcu 2016 zagraliśmy na Jarocinie w ramach AntyFESTU Antyradia. Zdobyliśmy wyróżnienie jury. We wrześniu 2016 na świat przyszła nasza pierwsza dziecina, EP „Mother’s Milk”. Cały czas pracujemy nad nowym materiałem. Stay cow