Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne – zobacz zwiastun produkcji

 

Przed nami premiera filmu dokumentalnego „The Nine Lives of Ozzy Osbourne”. Na twitterze obejrzeć możemy zwiastun produkcji.

 

Film „Biography: The Nine Lives Of Ozzy” opowiadać będzie o życiu Ozzy’ego Osbourne’a. Premiera miała mieć miejsce w marcu tego roku, na festiwalu South By Southwest. Niestety, z powodu epidemii koronawirusa, została ona przeniesiona na wrzesień. Za produkcję odpowiedzialni są Ozzy, Sharon oraz Jack Osbourne. Reżyserią zajął się z kolei R. Greg Johnston, który na swoim koncie ma już „Rodzinę Osbourne’ów„.

W filmie nie zabraknie udziału znanych, a ważnych dla Ozzy’ego ludzi. O Księciu Ciemności opowiadać będą między innymi Sharon, Jack oraz Kelly Osbourne, Marilyn Manson, Rob Zombie czy Post Malone. 

 

Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne – zwiastun filmu

 

Ozzy Osbourne – Ordinary Man

21 lutego światło dzienne ujrzał nowy solowy album Księcia Ciemności – „Ordinary Man„. Krążek jest pierwszym solowym wydawnictwem Ozzy’ego od 10 lat. Na płycie nie brakuje gości specjalnych. Na gitarach oraz na basie słyszymy Duffa McKagana (Guns N’ Roses). Z kolei na bębnach Chada Smitha (Red Hot Chilli Peppers). Gitarowe riffy dograł sam Slash. Na płycie usłyszeć możemy również Eltona Johna, z którym Ozzy nagrał tytułowy kawałek.

Albumu posłuchać można obecnie na platformach streamingowych.