Zespół Meteroids singlem „Nieznany” zapowiada nadchodzącą nową płytę

 

W ostatnią niedzielę swoją premierę miał nowy singiel zespołu „Meteroids”, który jednocześnie zapowiada nadchodzącą debiutancką płytę grupy.

 

Meteroids to zielonogórska formacja, która powstała na przełomie 2017/2018 roku. Zespół gra i tworzy autorskie utwory oscylujące wokół hard rockowych brzmień. Nazwa Meteroids pochodzi od błędnych meteoroidów, krążących, poszukujących celu i wyzwalających swoją energię w muzyce.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania swojej pierwszej solowej płyty. Będzie to debiut, który ukaże się pod tytułem „Przemyślenia”. Prace nad nim trwały 2 lata. Premiera zaplanowana jest na wakacje tego roku. Poznaliśmy już okładkę wydawnictwa:

Tak sam zespół zapowiada nadchodzące wydawnictwo:

Płytą „Przemyślenia” i utworem „Nieznany” chcemy skłonić słuchaczy do posiadania własnego zdania, nie zatrzymywania się w szarej codzienności i do wyłamania się z tych samych okrojonych barw myśli. Opisują również to jak źle wypowiedziane słowa dają początek czemuś wielkiemu.
 Członkowie grupy dodają jeszcze:
Album zawiera materiał, nad którym pracowaliśmy przez prawie 2 lata. Przez ten czas przewijało nam się dużo różnych utworów, koncepcji i pomysłów, jednak pracując nad krążkiem i nagrywając go od początku bieżącego roku, byliśmy i jesteśmy przekonani, że dobór oraz stylistyka utworów jest najbliższa temu co gra wewnątrz każdego z nas.
 

Meteroids – Nieznany

 
 
Skład zespołu Meteroids:
Hubert Sozański – wokal
Jan Domagała – gitara basowa
Filip Sanowski – perkusja
Jakub Mroczek – gitara elektryczna
Leon Ochocki – gitara elektryczna