Zespół Łydka Grubasa wydali grę „Grapapara”!

 

Żryj śnieg, młóć na gitarze, omijaj kapcie, znajdź Złotego Bączka
i zdominuj wszystkich na Ścianie Chały – do boju!

Źródło.

Zespół Łydka Grubasa bardzo dużo koncertuje. Jeżdżąc od miasta do miasta coś trzeba robić. I tak właśnie pomiędzy wydarzeniami, siedząc w busie, Panowie wpadli na pomysł stworzenia gry mobilnej.

 

Nazwa jest nie przypadkowa, bo „Grapapara”. Oczywiście wszyscy znamy popularny już kawałek Rapapara„? O co chodzi w grze?

Miasto Łydź… Jesteś typową Grażyną, która o poranku zauważa przykrą rzecz. Jak co roku, zima zaskoczyła drogowców, miasto stoi, śniegu nasypało aż po pas… Nie daj się i pokaż, do czego zdolna jest wściekła Królowa!

Uważaj jednak – Zło nie śpi i wysłało już na ulice Łydzi złowieszcze hordy kapci. Zbieraj śnieg, unikaj konfrontacji z przeciwnikami, a przyparta do muru użyj mocy Super Gitary, której dźwięki na chwilę oszołomią twoich wrogów.

 

Grę „Grapapara” można ściągnąć ze sklepu Google PlayTUTAJ

 

 

Łydka Grubasa

Polski zespół muzyczny, kóry swoich początków sięga 2002 roku. Powstał w Olsztynie. Ich muzyka określana jest mianem „rocka kulinarno-publicystycznego”, który jest mieszaniną rocka, rocka alternatywnego i heavy metalu. Coś co wyróżnia zespół to osobliwe, humorystyczne i satyryczne teksty.

Łydka Grubasa pierwszy studyjny album wydała w 2010 roku i była to płyta Bąż Woa.

 

Źródło.