Cerber live 2019 – „Dyskomfort”

 

Warmiński CERBER wzbudza dyskomfort swoim najnowszym koncertowym wideo! 

 

Cerber udostępnia zapowiadane niedawno koncertowe wideo! Wszystko zostało zarejestrowane podczas ostatniej trasy zespołu – „Dyskomfort”. Koncert pod jej szyldem odbył się 27 kwietnia 2019 roku w klubie Nowy Andergrant. Utwory „Blizny” oraz „Haka” są już nam dobrze znane. Dwa kolejne dopiero pojawią się na nadchodzącej płycie zespołu. Premiera przewidziana jest na 2020 rok!

Zapowiedź tego wideo możecie znaleźć w jednym z naszych poprzednich artykułów.

Bez ściemy, przeciwutleniaczy i konserwantów – taki właśnie jest CERBER. Cieszcie oczy i uszy, pokazujcie nas swoim znajomym psychopatom i lokalnym promotorom koncertowym. Zagramy wszędzie, gdzie tylko chcą nas słuchać. A gramy głośno, szczerze i unikalnie. Poczujcie koncertowa potęgę CERBER!

CERBER to doskonale naoliwiona, koncertowa maszyna, która stopniowo przedziera się do coraz większej rzeszy słuchaczy. Kto wie, może jego paskudztwo rozleje się niebawem i w Twoim mieście? 

 

Cerber – Długi Moment Ulgi

 

CERBER istnieje bez przerwy od 2010 roku. Łączy hardcore’ową brutalność, ciężar sludge metalu i piękno alternatywy w unikalną, wyjątkowo smaczną mieszankę. Ich ostatnie wydawnictwo ‘Śmiara’ zebrało bardzo pozytywne recenzje i było poparte 3-częściową trasą po wielu miastach Polski, Litwy, oraz Węgier.  CERBER w swojej egzystencji dzielił scenę z takimi tuzami jak Decapitated, Jinjer, Vader, Dezerter, Sceptic, Obscure Sphinx, Christ Agony i wieloma innymi. 


‘W przypływie setek, jeśli nie tysięcy identycznych projektów […] CERBER błyszczy niczym Syriusz. Jest kimś nowym w towarzystwie, kimś kto nie dostraja się do reszty i dlatego warto go posłuchać.’ 

Michał Kondzior, kvlt.pl