Zespół 7277 prezentuje swój drugi singiel „Poszli”

7277 to debiutancki projekt muzyków, którzy razem mają metrykalnie ponad 200 lat. Związani z lokalnymi (Kraków i Bielsko-Biała) składami rockowymi i hardcore’owymi muzycy założyli zespół grający melodyjnego rocka. Czekają na Was chwytliwe riffy, porywające melodie, chórki i energetyczny bujający rockowy rytm.

“Pomysł na tą piosenkę pojawił się lata temu, gdy zaczęło do nas docierać, że niekoniecznie trzeba grać mocnego zaangażowanego rocka aby było to szczere. Możemy robić swoje z dystansem do siebie i autoironią… oraz lekką melodią, nie tracąc nic z poczucia, że to nasze i uczciwe.” pisze o utworze ‘Poszli’ zespół 7277.

“Dla nas próba debiutu na scenie rockowej może być przedsięwzięciem nieco niedorzecznym. W pełni świadomi, że nie wynajdujemy koła i nie dokonamy przewrotu kopernikańskiego w muzyce, gramy to co nas przekonuje, co lubimy i z czym się czujemy dobrze …i życzymy sobie powodzenia.” pisze dalej zespół o swoim debiucie.

Wcześniej 7277 wypuścił utwór „Prometeusz” razem z wideo. Obydwa single zapowiadają wydanie debiutanckiej płyty zespołu późną wiosną tego roku.

“Najsensowniej chyba byłoby przyjąć, że ten zespół nie ma przeszłości. Nowa jest nazwa, nowy jest skład, nowe podejście …tylko pomysły na to co i jak gramy mają niemal dwie dekady.” – piszą o sobie muzycy tworzący zespół 7277.