zaROCKuj na przyszłość! Szczegóły konkursu w ramach XXI ROCK MAY FESTIVAL 2022

 

Poznajcie szczegóły konkursu „zaROCKuj na przyszłość!”, który odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Rock May Festival.

 

Grasz rocka i niestraszna Ci duża scena oraz publiczność?
Chcesz pokazać Skierniewicom swoje rock’n’rollowe oblicze?
Zapraszamy do udziału w zaROCKuj na przyszłość!

 

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku odbędzie się  XXI edycja! Spotykamy się oczywiście w Skierniewicach. Wydarzenie ma na celu zarówno dobrą zabawę jak i wyłonienie najlepszego rockowego zespołu. Jak zdradzają organizatorzy:

Szukamy ludzi, którzy porwą nas swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji, a byli to m.in. Methopia, Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

7 maja 2022r. podczas XXI Rock May Festival wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!
Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które:

  • prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na email: biurorock@rockmayfestival.pl do dnia 15.04.2022
  • przyślą materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia
  • prześlą podpisany formularz RODO
  • przyjmą warunki zawarte w regulaminie.

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu, natomiast ZGODA
na przetwarzanie danych osobowych w PDF. Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie www.rockmayfestival.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia 2022 r.