Jonasz Gubera zaprasza: płyta „Wielkie rozczarowanie” już w sieci!

 

W sieci możemy znaleźć już ostatnią płytę Jonasza Gubery – „Wielkie Rozczarowanie”. Zapraszamy do poznania krążka!

 

Wielkie Rozczarowanie” to pierwszy album długogrający Jonasza Gubery, który jcałkiem niedawno ujrzał światło dzienne. Znajdziemy na nim 13 autorskich kawałków, a sam krążek obfituje w pop-punkowe dźwięki. Projekt powstał podczas trwającej epidemii i w całości zrobił go sam Jonasz.

Jak zdradza nam muzyk:

Rok 2020 dał mi za dużo czasu na przemyślenia i ta płyta jest owocem tych przemyśleń. „WR” to 13 energicznych, emocjonalnych pop punkowych tracków. Nie zabraknie momentów uśmiechu, maksymalnego doła, agresji, zwątpienia i nadziei na zmianę – dokładnie jak we mnie w 2020. Jestem pewien, że każdy znajdzie w projekcie coś dla siebie, niezależnie od tego czy pop punk należy do ulubionych gatunków. Projekt w pełni DIY, w którym niesamowicie pomogli mi moi przyjaciele, których bardzo doceniam i cieszę się, że są.
Do usłyszenia wkrótce, mam nadzieję, że rozczarujecie się razem ze mną.

Wydawnictwo do tej pory promował singiel „Social Med„. Wbuchowy, pop punkowy numer, który wprowadza słuchacza w dobry nastrój. Dopóki nie wsłuchamy się w tekst. Teraz możemy posłuchać już cały krążek, który dostępny jest między innymi poniżej: