WILD FEST 2019: Wild Pig, Proletaryat i goście w warszawskim klubie VooDoo Club!

 

Nadchodzi najbardziej dzika impreza tego sezonu – WILD FEST 2019! Przed nami trzecia edycja festiwalu. Gospodarzami imprezy jest zespół WILD PIG. Wydarzenie ponownie odbędzie się w VooDoo Club i opanuje cały klub!

Szczegóły tegorocznej edycji.

 

Na dwóch scenach VooDoo Club zagrają:

Stage 1 (VooDoo)
Proletaryat – Vane – The Suits – Dispelled Reality

Stage 2 (Wild Pig)
Wild Pig – Łukasz Drapała & Chevy – Bullets And Octane – Shut The Monkey

 


Wild Pig – Warszawa

facebook | instagram

Gospodarzami imprezy jest zespół WILD PIG , którego historia sięga 1995 roku. Wild Pig powstał w 1995 roku, kiedy na ziemi Włoskiej spotkało się dwóch panów, którzy mieli podobną koncepcję na robienie chlewu. Ci panowie to Dziki i Luka. Wystarczyło tylko dobrać jeszcze dwóch potrafiących im dorównać w robieniu burdelu na scenie oraz chlewu poza nią czubków i tak powstał Wild Pig w składzie znanym dzisiaj.
Koncerty Wild Pig odbywają się pod hasłem Mental Disaster… Kto był, ten wie.

 

 

Proletaryat – Pabianice / Łódź

facebook | www

PROLETARYAT to jeden z klasyków polskiego rocka, to jeden z najlepszych zespołów „drugiego pokolenia” polskiej sceny rockowej. To zespół, który w oryginalny sposób połączyła punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: „Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość”, grupa przez wielu uznawana jest za „głos pokolenia okresu przemian lat 80-tych i 90-tych”.
Przeszło 30 lat istnienia na polskiej scenie rockowej, nagranych 13 albumów, zagranych ponad 1,5 tys koncertów.

 

 

Bullets And Octane  – Hollywood, CA

instagram | facebook | twitter | www

Bullets and Octane to hard rockowy zespół z Los Angeles w Californi. Grupa ma na swoim koncie tournee w Europie, Północnej Ameryce oraz Japonii, supportując takie zespoły jak Avenged Sevenfold, Stone Sour, The Used, Eagles of Death Metal. Byli również headlinerami swoich własnych tras. W 2018 roku światło dzienne ujrzał ich nowy album „Waking Up Dead”, nagrany w Cargo Recors oraz sygnowany przez Artery Global Talent Agency. 

 

 

Łukasz Drapała & Chevy – Warszawa

facebook | instagram | facebook 2 | instagram 2

ŁUKASZ DRAPAŁA & CHEVY to przede wszystkim nastrojowe, bardzo klimatyczne koncerty, w których najważniejszy jest przekaz, bliskość ze słuchaczem. Co kilka miesięcy do sieci trafia kolejny singiel zespołu. Do tej pory w produkcji kolejnych utworów pomagały tak świetne nazwiska jak – Andrzej Puczyński, Tomasz Kasprol Kasprzyk, Tomasz Zed Zalewski, czy Andrzej Karp. Zespół powstał w 2016 roku z inicjatywy wokalisty Łukasza Drapały – znanego z zespołu CHEMIA – oraz gitarzysty Tomka Jóźwiaka (Damian Ukeje, My Riot itd.). W skład Chevy wchodzą również basista Maciej Cierlecki i perkusista Marcin „Martinez” Prążyński.

 

 

Vane – Kraków

facebook | instagram | bandcamp | www

VANE – to zespół melodic deathmetalowy z Krakowa założony w 2016 roku, złożony z muzyków powiązanych między innymi z takimi zespołami jak Acid Drinkers, Corruption, Saratan czy Thy Disease – Mateusza Gajdzika, Roberta Zembrzyckiego, Marcin Parandyka, Łukasza Łukasika i Marcina Zdeba. Po dwóch latach wytężonej pracy 30-go listopada 2018r. światło dzienne ujrzał debiutancki album „Black Vengeance”.

 


The Suits – Warszawa

facebook

The Suits to kapela, która tak jak klasyka eleganckiego ubioru bazuje na prostocie. Każdy z nas od zawsze fascynował się niebanalną prostotą muzyki, właśnie taki charakter mają utwory prezentowane przez garnitury. Mocne gitarowe brzmienia wspierane finezyjnymi solówkami i rzadko spotykaną barwą głosu wokalisty. Nie wszystko co proste jest genialne, ale wszystko co genialne jest proste… The Suits to prostota muzyczna aspirująca do elegancji rockowego sedna.

 

 

Dispelled Reality – Warszawa

facebook

DISPELLED REALITY to nowe podejście do rocka progresywnego na polskim rynku muzycznym. Swoją muzykę określają „progiem dla ludzi”, co potwierdzane jest świetnym odbiorem ich twórczości przez publikę. Rozbudowane melodie połączone z chwytliwymi liniami wokalnymi oraz lirycznymi, polskojęzycznymi tekstami tworzą niespotykaną mieszankę, która zaskakuje i porywa nawet najzagorzalszych zwolenników metrum 4/4.

 

 

Shut The Monkey – Warszawa

youtube | facebook

Shut The Monkey to świeży warszawski skład, który tworzą muzycy uwikłani wcześniej w inne projekty. Chłopaki zapewnia dawkę mocnego rockowo-rock’n’rollowego grania. Oszczędni w słowach, brutalni na scenie.