Tool – „Fear Inoculum” ukaże się w nowej wersji!

 

W tym rocku światło dzienne ujrzała długo wyczekiwana przez fanów Toola nowa płyta. Zespół planuje wydać „Fear Inoculum” ponownie, tym razem w nowej wersji!

 

Fear Inoculum” zespołu Tool to wyczekiwany album, który był pierwszym wydawnictwem od trzynastu lat. Nic więc dziwnego, że fani tak bardzo na niego czekali. Krążek swoją premierę miał 30 sierpnia tego roku. Znajdziemy na nim łącznie 7 utworów, które trwają 80 minut. Jak zdradza w jednym z wywiadów gitarzysta – Adam Jones – większość kawałków na płycie jest nagrana w metrum na siedem.

Limitowana wersja płyty zawiera: trzy częściowe opakowanie z 4 calowym ekranem, na którym oglądać możemy nigdzie nie publikowane wideo, przewód USB do ładowania urządzenia, dwu watowy głośnik, 36ścio stronicową książeczkę oraz kod do pobrania plików mp3. 

 

W dniu wczorajszym podano, że „Fear Inoculum” zostanie wydany ponownie, tym razem jako Expanded Book Edition. W rozszerzonym wydaniu znajdziemy pięć kart 3D wykonanych drukiem soczewkowym z niepublikowanymi wcześniej grafikami, rozszerzoną 56 stronicową książeczkę z nową oprawą wizualną, kod do pobrania wizualizacji „Recusant Ad Infinitum” oraz płytę CD ocywiście.

Pre-ordery można już zamawiać! Premiera: 13.12.2019r.

 

Tool – „Fear Inoculum”