Velesar + Goście – pierwsza odsłona trasy koncertowej „Bratnia Krew”

facebook | instagram | www | youtube

 

[trasa jest przełożona na inny termin]

 

Zapraszamy na pierwszą odsłonę koncertów w ramach trasy „Bratnia Krew”, której inicjatorem jest polski folk metalowy zespół Velesar. Poznajcie szczegóły!

 

5 lat przerwy potrzebował Velesar (czyli Marcin Wieczorek) by powrócić na polską scenę folkow – metalową z nową energią! Nowe pomysły zwiastują nam trasę koncertową „Bratnia Krew„, która rozpocznie się już w połowie kwietnia. Będzie ona podzielona na koncerty wiosenne oraz jesienne.

Jak zdradza nam Velesar:

Powrót do folk metalu, zwłaszcza z projektem solowym, był decyzją trudną i ryzykowną. Ale po sukcesie, jakim były dla mnie wydanie i premiera albumu „Dziwadła”, zresztą, jak się okazało, bardzo dobrze przyjętego przez fanów, a także szereg świetnych koncertów, między innymi z takimi kapelami jak: GRAI, Runika, Cronica czy Morhana, nie ma wyjścia – trzeba iść dalej.

Zatem już teraz zapraszamy Was na pierwszą odsłonę trasy „Bratnia Krew”. Szczegóły koncertów poznacie poniżej.

 

Velesar: „Bratnia Krew” – terminy koncertów w ramach pierwszej części trasy

Poznaliśmy już daty koncertów wiosennej części trasy „Bratnia Krew„. Przed nami 8 wydarzeń w różnych częściach Polski. Ale nie tylko! Zaplanowany jest jeden koncert w Ostrawie. Szczegóły możecie śledzić na bieżąco na Rockowej Mapie Polski lub klikając w poniższe linki: