Vader zapowiada trasę „No Legends For Christmas”

 

Już w grudniu odbędzie się mini trasa „No Legends For Christmas” zespołu Vader. W planach jest 5 koncertów w różnych częściach Polski.

 

W związku z ostatecznym przełożeniem trasy Legendy Metalu, w której Vader miał wziąć udział, zespół postanowił zagrać swoją trasę koncertową. Na pięciu koncertach, które odbędą się pod szyldem „No Legends For Christmas” usłyszymy zarówno nowe jak i stare płyty grupy. A sama nazwa trasy nawiązuje do powrotu na scenę Kinga Diamonda oraz Mercyful Fate. 

Zgodnie z zapowiedzią – związaną z odwołaniem drugiej tury “Legend Metalu” – mamy dla Was specjalne koncerty, na których przypomnieć chcemy kilka ważnych płyt w historii Vadera. Będzie można usłyszeć obszerne fragmenty “De Profundis”, “Litany” oraz “The Art of War”, jak też ostatniej EPki “Thy Messenger”. Prapremierowo zagramy także nowy kawałek z nadchodzącej dużymi krokami nowej płyty Vader. Obiecujemy około 90-minutowy ROZPIE***L !!! Serię koncertów nazwaliśmy – na cześć wracającego na sceny Kinga Diamonda i Mercyful Fate – “NO LEGENDS FOR CHRISTMAS.

 

 

Vader – No Legends For Christmas – szczegóły koncertów.

W ramach trasy „No Legends For Christmas” zaplanowanych jest łącznie 5 koncertów. Pierwsze z nich odbędzie się 20 grudnia w Łodzi, a zakończy w Gdyni 8 dni później. Szczegóły wydarzeń możecie śledzić na profilu facebookowym zespołu

20 grudnia – Łódź / Magnetofon
21 grudnia – Wrocław / Zaklęte Rewiry
22 grudnia – Bielsko-Biała / Rude Boy
27 grudnia – Poznań / U Bazyla
28 grudnia – Gdynia / Ucho