Tupolev prezentuje oficjalny teledysk do utworu „Potrzebuję Krwi”

 
 

Kilka dni temu swoją premierę miał nowy singiel zespołu Tupolev. Do kawałka „Potrzebuję Krwi” stworzono oficjalne wideo, które możecie obejrzeć poniżej.

 
 
Całkiem niedawno poznaliśmy singiel „Potrzebuję Krwi„, do którego zespół stworzył oficjalny teledysk. Utwór pochodzi z debiutanckiej płyty grupy – „Ślepy/Głuchy/Niemy”. Obraz nakręcony został w pewien chłodny majowy wieczór w hali firmy Profit. Pomysłodawcą scenariusza jest Tomasz Samsel, wokalista grupy.
 
„Ślepy/Głuchy/Niemy” to debiutancki album ostrołęckiej formacji Tupolev. Jego premiera miała miejsce 10.05.2021. Znajdziemy na nim 10 autorskich kawałków. Wszystkie okraszone porządną dawką rocka. Materiał na płytę został zarejestrowany przez gitarzystę grupy – Sesyla. Jest on również odpowiedzialny za miks i mastering całości. Płytę można już słuchać na oficjalnej stronie zespołu.
 
 

TUPOLEV – Potrzebuję Krwi

 

Teledysk nakręcony był w zimną majową noc na terenie miasta. Miejsca użyczył nam Pan Dariusz Zyśk, właściciel firmy Profit. Za co serdecznie dziękujemy!

Taki obraz nie mógłby jednak powstać, gdyby nie bezinteresowna pomoc wielu ludzi. I tu ukłony w stronę Grzegorza Prusinowskiego i Bartosza Duszaka. To oni zorganizowali ten świetlny pokaz. Jakub Bednarski i Piotr Kępisty to ludzie od kamer. Kuba zajął się również montażem. Grono osób, które pomagało przy powstaniu tego teledysku jest duże i nie sposób wymienić wszystkich. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy i wiemy, że możemy na Was liczyć.

Lista utworów z płyty „Ślepy/Głuchy/Niemy”:

1. Ślepy/Głuchy/Niemy 
2. Potrzebuję Krwi
3. Wesele
4. Somsiad 
5. Horyzont
6. Gdybyś Powiedziała 
7. Uczę Się Latać 
8. Sekret
9. Dwa Okręty 
10. Święty Spokój