Hateful Five wznawia trasę Thrashing Machine Tour ’21

www | facebook | youtube | instagram

 

Zapraszamy na nadchodzące koncerty zespołu Hateful Five, które odbędą się pod hasłem Thrashing Machine Tour ’21. Poniżej znajdziecie szczegóły ogłoszonych wydarzeń.

 

Hateful Five – warszawska formacja – wraca na scenę! Zespół kontynuuje rozpoczętą jeszcze przed panującą epidemią trasę, która promowała nowy materiał grupy. Hateful Five w swoim stylu skupia się na porządnej dawce thrashowego grania, aby po chwili sięgnąć po rejony zahaczające stylistycznie w groove/death metal. Thrashing Machine Tour to nawiązanie do korzeni, z których wyrósł zespół czyli szeroko pojętego thrash metalu wzbogaconego o charakterystyczne brzmienia wielu innych styli. Wszystko to daje iście wybuchową mieszankę, której musicie spróbować sami na koncercie!

Tak formacja zaprasza na nadchodzące koncerty:

Ponad 30 minut nowego materiału jak i stare koncertowe pewniaki złożą się na muzyczną ucztę dla wszystkich maniaków spragnionych porządnego łomotu, a wszystko to pod banderą Thrashing Machine Tour!

W ramach Thrashing Machine Tour na chwilę obecną ogłoszono następujące koncerty:

 

 

 

6.08 – RockOkop

14.08 – Warszawa – Potok

17.09 – Ełk – Warchlak Art Pub

18.09 – Olsztyn – Pub „Las”

24.09 – Łomża – Pub „Pod Ratuszem”

25.09 – Suwałki – Black Pub Komin

 

 

 

Hateful Five

Pięciu nienawistnych, każdy z innej bajki – tak w jednym zdaniu można podsumować tę iście kinową obsadę. Wypadkowa grania zespołu to splot różnych inspiracji: zaczynając od melodyjnego heavy metalu, przez punkowy wrzask aż po brutalnie szybki thrash metal. Ekipa pomimo dosyć krótkiego stażu zdążyła już wydać teledysk, dwa nagrania koncertowe oraz pełnoprawne LP „Winny”.

Aktualnie zespół kończy materiał na swoją drugą LP, której można się spodziewać w przyszłym roku.

 

Hateful Five – Winny | CAŁY ALBUM