Titus prezentuje swój sprzęt basowy

 

Na profilu zespołu Acid Drinkers możemy znaleźć filmik, na którym Titus oraz Biały (techniczny zespołu) przedstawiają tajniki basowego sprzętu Titusa dla portalu Beatit Gitara Basowa.

 

Nagranie zostało stworzone w ramach koncertu w Poznaniu. Jak możemy usłyszeć:

9 lutego, w ramach najnowszej trasy koncertowej pod hasłem Verses of Milk Reprise Tour, zespół pieśni i tańca Ziemi Wielkopolskiej Acid Drinkers zagrał występ w swoim (a także naszym) rodzinnym mieście – Poznaniu. Przy okazji próby dźwięku stawiliśmy się w klubie U Bazyla, gdzie czekali już na nas Titus oraz jego techniczny Tomek „Biały” Białoń, który jest także gitarzystą zespołu SIQ. Umówiliśmy się tam ze wspomnianymi dżentelmenami po to, aby zarejestrować prezentację gratów basowych Tomasza „Titusa” Pukackiego. Sprawdźcie, jakich wzmacniaczy, kolumn i gitar, a także efektów używa ten muzyk…

Titus (Acid Drinkers) dla portalu Beatit Gitara Basowa.

 

Tomasz „Titus” Pukacki

Titus urodził się 9 sierpnia 1967 roku w Poznaniu. Jest polskim muzykiem, wokalistą, autorem tekstów oraz kompozytorem. Znany jest przede wszystkim z grania w thrashmetalowym zespole Acid Drinkers. Gra tutaj na gitarze basowej i śpiewa.

Oprócz Acidów, Titusa spotkać możemy w licznych innych zespołach czy projektach.

Pseudonim zawdzięcza postaci Tytusa de Zoo – bohatera komiksów Tytus, Romek i A’Tomek autorstwa Henryka Chmielewskiego. Żonaty, ojciec trójki dzieci.

Źródło.