The Rolling Stones – oficjalne wideo do utworu „Living In The Heart Of Love” z reedycji albumu „Tattoo You”

 

W sieci dostępny jest oficjalny teledysk do odświeżonego utworu „Living In The Heart of Love”. Kawałek ten pochodzi z płyty „Tattoo You”, którą The Rolling Stones wydali w 1981 roku.

 

24 sierpnia 1981 światło dzienne ujrzał album „Tattoo You” zespołu The Rolling Stones. Płyta ta znalazła się w gronie najbardziej klasycznych rockowych albumów wszechczasów. Utwór, który ją otwiera – „Start Me Up” – po dziś dzień jest grany na koncertach kapeli.

Zespół w ostatnim czasie wziął wspomniany album na tapetę i już pod koniec roku doczekamy się reedycji krążka. Premiera zaplanowana została na 22 października. Znajdziemy na niej zarówno nagrania studyjne jak i koncertowe. Wersja deluxe zremasterowanego albumu zawierać będzie dziewięć do tej pory nigdzie nie publikowanych nagrań studyjnych „Lost & Found: Rarities” oraz dodatek z trasy koncertowej, która miała miejsce w latach 1981 – 1982 „Still Life: Wembley Stadium 1982”. Występ odbył się w czerwcu 1982 roku w Londynie, a zespół zagrał wówczas 26-utworowy set.

 

The Rolling Stones – Living In The Heart Of Love

 

„Lost & Found: Rarities” to dziewięć utworów, które do tej pory nie były nigdy wydane, a pochodzą właśnie z okresu „Tattoo You”. Kawałki będą na nowo przygotowane, dodane zostaną wokale oraz gitary. Wśród nich znajdziemy „Living In The Heart of Love”, które uważane jest za kwintesencję brzmienia The Rolling Stones.

W Polsce album zakupić będzie można w następujących wersjach:

  • CD Standard
  • 2CD Deluxe
  • Super Deluxe 4CD Boxset
  • LP Standard
  • 2LP Deluxe
  • Super Deluxe 5LP Boxset

Preorder płyty dostępny jest już tutaj.