House of Death wznawia trasę Back In The Saddle Tour! Poznajcie szczegóły koncertów

 

Formacja House Of Death wraca na deski klubów by ponownie grać koncerty w ramach trasy Back In The Saddle Tour! Poznajcie szczegóły wydarzeń.

 

House Of Death wznawia przerwaną trasę Back Ine The Saddle Tour. Część koncertów już się odbyła pod koniec 2020 roku, jednak ze względu na trwającą epidemię, zespół nie mógł jej kontynuować. Na szczęście, obecnie czas jest nieco łaskawszy dla muzyków i organizatorów i z powrotem możemy zaprosić na wydarzenia. Koncerty House of Death są celebracją heavy metalu w najczystszej postaci, emanacją dźwiękowej potęgi brzmienia gitar, perkusji i głosu. Dlatego nie może Was zabraknąć!

Co nas czeka na koncertach w ramach trasy Back Ine The Saddle Tour? Na pewno usłyszymy w całości „Midnight Special”, czyli debiutancki album zespołu. Ponadto, grupa zdradza, że na wydarzeniach będą grane nowe kawałki, które są jednocześnie zapowiedzią nadchodzącej płyty! Jej premiera zaplanowana została jeszcze na ten rok.

 

House Of Death – Waging War

 

House of Death zaprasza na trasę „Back In The Saddle”

Grupa House of Death ponownie wyrusza w trasę! Koncerty pod szyldem „Back In The Saddle” rozpoczną się już na początku października. Na chwilę obecną zaplanowanych jest 5 koncertów ale już teraz zespół zapowiada, że będzie ich więcej. Szczegóły poszczególnych wydarzeń możecie śledzić na profilu faceebokowym zespołu lub na Rockowej Mapie Polski. Do tej pory ogłoszone daty:

08.10 – Underground Pub – Tychy
09.10 – Klub Zaścianek – Kraków
29.10 – Czasoprzestrzeń – Wrocław
30.10 – Klub u Bazyla – Poznań
12.11 – Fabryka Kultury Zgrzyt – Ciechanów