The Mind Seekers prezentują rockową balladę „Kim Jestem”

 

Polska formacja The Mind Seekers zaprezentowała w tym tygodniu nowy utwór – „Kim Jestem”. Jest to rockowa ballada z uniwersalnym przekazem. Zapraszamy do posłuchania!

 

Kim Jestem” to najnowszy utwór zespołu The Mind Seekers. Swoją premierę miał 3 lutego na antenie Polskiego Radia Lublin, w audycji „Przedpołudnik„. Inspiracją do powstania jest… życie. Jak zdradził nam Adrian Klawikowski, autor tekstu:

W tym banalnym stwierdzeniu kryje się rzeczywistość, w której każdy szuka odpowiedzi na pytanie kim jest. Mało spektakularne poszukiwanie siebie w oparciu o porażki, doświadczenia, zawiedzione nadzieje i lęk, że odpowiedzią będzie historia bez happy endu albo, że tej odpowiedzi po prostu nie ma… To pytanie skierowane do Tego Kogoś – jeśli jest, a jeśli go nie ma – do lustra.

Tekst utworu jest jednocześnie osobisty, a z drugiej strony można go również potraktować uniwersalnie. Taką podróż wgłąb siebie i swojego życia ma większość z nas. Muzycznie to rockowa ballada. Doskonale przyjmowana na koncertach zespołu.

 

The Mind Seekers – Kim Jestem – posłuchaj utworu

 

 

THE MIND SEEKERS

Taka historia belfra, mundurowego i dwóch handlowców, co w pewnym momencie dorosłego życia postanowili poszukać w muzyce odpowiedzi na kilka ważnych pytań w tym życiu. Szukamy brzmienia starych dobrych lat, gdy rock rodził się w zakamarkach garaży od Ameryki po Europę.