The Beatles: Get Back – zobacz oficjalny zwiastun mini serialu

 

Już niedługo dostępny będzie film dokumentujący nagrywanie albumu „Let It Be” – The Beatles: Get Back. Całość trwa 6 godzin, a obejrzeć go będzie mogli na Disney+.

 

Poniżej obejrzeć możecie oficjalny zwiastun filmu „The Beatles: Get Back„. Dokument jest zapisem całego procesu twórczego, jaki towarzyszył grupie The Beatles przy nagrywaniu albumu „Let It Be”. Reżyserią zajął się Peter Jackson, a premiera zaplanowana została na listopad tego roku. Film jest zrobiony w całości z nigdy wcześniej nie widzianych, odrestaurowanych materiałów. Zapewnia najbardziej intymne i uczciwe wejrzenie w proces twórczy i relacje między Johnem, Paulem, Georgem i Ringo

„The Beatles: Get Back” zabiera publiczność w przeszłość. Sesje nagraniowe, które będziemy mogli obejrzeć, miały miejsce w styczniu 1969. Pokazują proces twórczy The Beatles, gdy próbują napisać 14 nowych piosenek oraz przygotowania do pierwszego od ponad dwóch lat koncertu na żywo. W obliczu prawie niemożliwego terminu, silne więzi przyjaźni dzielone przez Johna Lennona, Paula McCartneya, George’a Harrisona i Ringo Starr zostają wystawione na próbę.

Peter Jackson jest jedyną osobą od 50 lat, która uzyskała dostęp do tej skarbnicy Beatlesów. Peter miał do wykorzystania prawie 60 godzin materiału filmowego oraz ponad 150 godzin dźwięku. Ponadto, dokument zawiera – po raz pierwszy w całości – ostatni występ zespołu The Beatles na żywo, niezapomniany koncert na dachu na londyńskim Savile Row.

 

The Beatles: Get Back | Official Trailer | Disney+