Tatiana Shmayluk (Jinjer) z gościnnym udziałem w utworze „Hello Death” zespołu Decapitated

 

Całkiem niedawno swoją premierę miał najnowszy utwór formacji Decapitated. Gościnny udział wzięła w nim Tatiana Shmayluk. Poznajcie kawałek „Hello Death”.

 

Decapitated oraz Tatiana Shmayluk (Jinjer) połączyli siły! W sieci dostępny jest utwór „Hello Death„, w którym wokalistka wzięła gościnny udział. Kawałek jednocześnie zapowiada nadchodzącą płytę grupy, która swoją premierę będzie miała 27 maja tego roku. Na krążku „Cancel Culture” znajdziemy 10 autorskich kompozycji i całość ujrzy światło dzienne nakładem Nuclear Blast Records.

Co zespół mówi o samym utworze? Zdradza Wacław „Vogg” Kiełtyka:

Jinjer to bez wątpienia jeden z najciekawszych zespołów ostatnich lat. A wokal Tatiany jest naprawdę wyjątkowy i niesamowity. W „Hello Death” połączyliśmy dwa różne światy muzyczne i efekt końcowy jest doskonały. Jak wszyscy wiecie, nieustannie uwielbiamy dodawać nowe elementy do naszej muzyki. W „Hello Death” udało nam się połączyć techniczny death metal z wokalem Tatiany, co nadaje utworowi epicki wręcz wymiar. Tekst opowiada o walce życia ze śmiercią – brutalne, ciężkie riffy połączyliśmy z kobiecym, spokojnym wokalem i ta kombinacja to absolutna nowość w muzyce Decapitated. Czasami trzeba opuścić własną strefę komfortu i zaryzykować, aby osiągnąć coś całkowicie epickiego.

DECAPITATED – Hello Death ft. Tatiana Shmayluk of JINJER

 

Decapitated – Cancer Culture – tracklista:

  1. From The Nothingness With Love
  2. Cancer Culture
  3. Just a Cigarette
  4. No Cure
  5. Hello Death
  6. Iconoclast
  7. Suicidal Space Programme
  8. Locked
  9. Hours as Battlegrounds
  10. Last Supper

 

Decapitated – Cancer Culture – okładka: