System Of A Down publikuje dwa nowe utwory, które są odpowiedzią na trwający konflikt zbrojny

 

Nie lada gratka dla fanów grupy System Od A Down! Zespół opublikował w sieci dwa zupełnie nowe utwory! Posłuchajcie kawałków „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”.

 

Zespół System Of A Down opublikował w sieci dwa nowe utwory. Zaskoczył tym samym chyba wszystkich swoich fanów, ponieważ jest to pierwszy nowy materiał formacji od przeszło 15 lat! Grupa w ten sposób odpowiedziała na konflikt jaki ma miejsce w Górskim Karabachu.

Na oficjalnym profilu facebook System Of A Down możemy znaleźć poruszający wpis, który tłumaczy powstanie utworów „Protect The Land” oraz „Genocidal Humanoidz”:

My jako System Of A Down po raz pierwszy od 15 lat wydaliśmy nową muzykę. Czas, aby to zrobić jest właśnie teraz, razem, nasza czwórka ma coś niezwykle ważnego do powiedzenia jednym głosem. Te dwie piosenki “Protect The Land” oraz “Genocidal Humanoidz” mówią o strasznej i  poważnej wojnie, która jest prowadzona na naszych kulturalnych ojczyznach Artsakh i Armenii.

Całość możecie przeczytać tutaj. Zespół dodaje jednocześnie, że środki zebrane na bandcamp oraz ze sprzedaży nowej kolekcji grupy trafią bezpośrednio do ArmeniaFund i zostaną przeznaczone na pomoc dotkniętym wojną ludziom.

 

System Of A Down – Protect The Land

 

System Of A Down – Genocidal Humanoidz