Kult prezentuje wideo do kawałka „Na całym świecie źle się dzieje, koledzy” z Pol’and’Rock Festival

 

W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera oficjalnego wideo doutworu „Na całym świecie źle się dzieje, koledzy”, który zespół Kult zagrał na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival w 2019 roku.

 

W 2019 roku, po wielu latach wyczekiwań, Kult wystąpił w Kostrzynie w ramach Pol’and’Rock Festival (dawniej Woodstock). Pod sceną zebrała się milionowa publiczność. Zespół nie kryje, że dzięki temu dali największy koncert w swojej dotychczasowej karierze, a prawdopodobnie również w całej Polsce! Jak wspomina wydarzenie Jurek Owsiak:

Przez całe 106 minut i 24 sekundy Kazik i jego załoga trzymali nas wszystkich za rock’and’rollowego ryja, przez sekundę nie zeszli z tego poziomu, łojąc tylko te najlepsze, niełatwo wybrane kawałki, aż do samego końca tego niezwykłego koncertu. Kto był, ten wie, jak wyglądało to absolutnie wyjątkowe, przedpandemiczne wydarzenie w czasach, kiedy era rock’n’rolla była żywa, a koncerty mogły być organizowane.

Premiera wydawnictwa „Kult live Pol’And’Rock Festival 2019” ma miejsce dzisiaj. Płyty w przedsprzedaży z kolei można było zamówić już od kilku tygodni. Album dostępny jest w SiemaShop oraz w sklepie S.P. Records. Koncert zakupić można na DVD oraz podwójnym CD. Dostępny był również wyjątkowy, bo aż potrójny album winylowy. I to w czterech wersjach kolorystycznych! Niebieski, czerwony i żółty winyl wyprzedał się już w pierwszym tygodniu trwania przedsprzedaży.

 

KULT – Na całym świecie źle się dzieje, koledzy [POL’AND’ROCK FESTIVAL 2019]