Symptone – premiera debiutanckiej płyty „MindBox”

youtube | facebook | instagram

 

Za nami premiera nowego wydawnictwa formacji Symptone. Ciekawi co zespół nam zaprezentował?

 

Formacja Symptone to czteroosobowy skład, który na co dzień działa w Rzeszowie. Panowie swoją zespołową przygodę zaczęli w 2019 roku. Muzyka, jaką nam serwują to pogranicze grunge’a, punk rocka i nu-metalu. Zespół z lekkością eksploruje wytyczane przez siebie muzyczne szlaki. Chwytliwe melodie autorskich kompozycji idą tu w parze z ciężkimi, choć melodyjnymi riffami oraz charakterystycznym wokalem, któremu nie straszny zarówno śpiew czysty, jak i brudny rockowy pazur.

Pod koniec stycznia, 31.01., swoją premierę miała nowa, debiutancka płyta zespołu. Na krążku znajdziemy dziesięć autorskich kawałków, w tym „Social”,Sam Na Sam” czy „Pryzmat”, które do tej pory zapowiadały wydawnictwo.

Nazwa albumu – „MindBox” – nieprzypadkowo odnosi się do ludzkiego umysłu. Elementem wspólnym wszystkich utworów zgromadzonych na płycie jest eksploracja ludzkiej psychiki w przeróżnych kontekstach i sytuacjach. Refleksyjne teksty wplecione w bogatą stylistycznie warstwę muzyczną niepostrzeżenie zabierają słuchacza w podróż po ludzkiej naturze, stawiając po drodze wiele pytań dotyczących istoty człowieczeństwa i wyzwalając przy tym istny kalejdoskop emocji.

Płytę można cały czas zakupić poprzez
kontakt z zespołem (tutaj) lub na Allegro (tutaj)

 

SYMPTONE – Pryzmat (Official Video)

SYMPTONE – Social (Official Audio)

SYMPTONE – Sam Na Sam (Official Audio)