Suzi Quatro kolejnym utworem zapowiada nadchodzącą płytę!

 

Poznaliśmy kolejny singiel, którym Suzi Quatro zapowiada nadchodzącą płytę The Devil in Me.

 

Po tym, jak z powodu panującej epidemii odwołano wiele koncertów, Suzi Quatro nie zwolniła tempa! Artystka skupiła się na tworzeniu nowego materiału. Wydawnictwo powstaje przy współpracy z synem – Richardem Tuckeyem – którego spotkała podobna sytuacja. Premiera albumu The Devil in Me zaplanowana została na 26 marca tego roku.

Jakiś czas temu poznaliśmy już tytułowy utwór (posłuchajcie tutaj). Teraz przyszła kolej na kolejny singiel. Poniżej możecie posłuchać kawałka „I Sold My Soul Today„.

Na płycie The Devil in Me znajdziemy 12 autorskich kompozycji.

 1. The Devil In Me
 2. Hey Queenie
 3. Betty Who?
 4. You Can‘t Dream It
 5. My Heart And Soul
 6. Get Outta Jail
 7. Do Ya Dance
 8. Isolation Blues
 9. I Sold My Soul Today
 10. Love‘s Gone Bad
 11. In The Dark
 12. Motor City Riders

 

SUZI QUATRO „I Sold My Soul Today”

 

Suzi Quatro (Susan Kay Quatrocchio) swoją rockową karierę rozpoczęła na początku lat 70tych. Dała się poznać za sprawą założonego w 1964 roku zespołu The Pleasure Seekers, który tworzyła wspólnie z siostrami: Patti i Nancy Quatro. Grupa później zmieniła nazwę na Cradle. W 1971 roku przeniosła się do Wielkiej Brytanii, a w rozwoju solowej kariery wspierali ją  Nicky Chinn oraz Mike Chapman, których takie utwory jak „Can the Can”, „48 Crash”, „Devil Gate Drive” czy „Daytona Demon” przyniosły Suzi dużą popularność. Artystka ze sceny nie schodzi po dziś dzień.