Strachy na Lachy – oficjalny teledysk do utworu „Sznury aut”

 

W sieci dostępne jest oficjalne wideo do utworu „Sznury aut”. Kawałek pochodzi z ostatniej płyty zespołu Strachy na Lachy – Piekło.

 

Płyta „Piekło” to pierwszy album zespołu Strachy na Lachy po kilkuletnim muzycznym milczeniu. Grabaż i jego formacja na nowym krążku sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie brakuje tutaj również poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu.

Album „Piekło” swoją premierę miał 1 października tego roku. Światło dzienne ujrzał nakładem S.P. Records. Na płycie znajdziemy 9 autorskich, premierowych utworów utrzymanych w stylistyce, w której zespół niezmiennie tworzy od lat. Wydawnictwo jest dostępne w wariantach: płyta CD, płyta winylowa oraz wydanie na kasecie. Album winylowy wyprodukowany został z najwyższej jakości wosku (180 g) i dostępny jest w trzech kolorach – czarnym, czerwonym i żółtym (transparentne).

Do tej pory poznaliśmy utwory „Niebotyczne niebowstąpienie„, oraz „Zachmurzony w Tobie„. Teraz przyszła kolej na kolejny kawałek promujący album „Piekło”. Poniżej możecie posłuchać „Sznury aut„.

 

STRACHY NA LACHY – Sznury aut

 

Strachy Na Lachy – Piekło – spis utworów:

Na krążku „Piekło” znajdziemy 9 premierowych utworów:
1. Powiedziałem jej o Tobie
2. Niebotyczne niebowstąpienie
3. Sznury aut
4. Sygnalista
5. Chciałbym, żeby
6. Stroiciel wiolonczel
7. Łuski krokodyla
8. Snajper
9. Zachmurzony w Tobie