Still Of The Night vol. 5 – szczegóły warszawskiego koncertu

 

„You wanted the best, you got the best”! 5 edycja jedynego w Polsce tribute dla zespołów rockowych i hair metalowych z lat ’80 powraca już 10 czerwca do Warszawy. Jeśli lubisz prawdziwe RETRO SHOW, tęsknisz za natapirowanymi czuprynami, konfetti i ciasnymi legginsami w panterkę – TA IMPREZA JEST DLA CIEBIE!

 

Już 10 czerwca zapraszamy wszystkich do warszawskiego klubu Remont! Odbędzie się tam drugi koncert w ramach 5. edycji imprezy „Still Of The Night”, która jest hołdem dla glam hair metalu z lat 80. Przed stołeczną publicznością wystąpią tacy artyści jak: Kuba Płucisz (ex-IRA), Maciej Wróblewski (Internal Quiet), Maksymilian Kwapień (finalista 9. edycji The Voice of Poland) czy wokaliści Akademii Rocka – jedynej w Polsce szkoły muzycznej o profilu rockowym!

Jak zapraszają organizatorzy:

Tylko u nas usłyszycie zadziorne riffy zespołu Def Leppard, Van Halen czy KISS, zobaczycie retro show a’la Motley Crue, będziecie skakać pod sceną w rytm takich hitów jak „Final Countdown”, „Jump” czy „Livin’ On a Prayer” – a to wszystko tylko na żywo! Zresztą… Ci, co już nas odwiedzili podczas poprzednich edycji mogą potwierdzić, że to naprawdę hardcorowa impreza w ’80sowym klimacie!

Podczas koncertu będzie miała miejsce aukcja charytatywna na rzecz zaprzyjaźnionego Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który na wydarzeniu będzie obchodził 40lecie swojej działalności. Do wylicytowania będą między innymi: płyty polskich artystów z autografami (m.in. solowe albumy Krzysztofa i Piotra Cugowskich, Kasi Kowalskiej, zespołu Kult czy Lady Pank), dwuosobowe zaproszenia na przedstawienia: „Alicja w Krainie Czarów”, „Once” i „Nowy Jork. Prohibicja”  grane przez warszawski teatr muzyczny Roma, Weekend w Dolinie Charloty, SPA czy 5-osobowe zaproszenie do KAZstudio – studia animacji, w którym powstaje m.in. emitowany w TVP ABC serial „Rodzina Treflików”. Licytację poprowadzi Paweł Loroch – dziennikarz i publicysta, znany m.in. ze stacji Antyradio oraz programu TVP2 „Pytanie na śniadanie”.

 

 

Idea cyklicznych koncertów “Still Of The Night” powstała w 2016 roku z inicjatywy Kasi Bieńkowskiej i Pawła Gromadzkiego (członków polskiej hard-rockowej grupy White Highway, która zawiesiła swoją działalność w 2020 roku). Nazwa imprezy pochodzi od przeboju zespołu Whitesnake i w swoim założeniu oddaje klimat gorących ulic Los Angeles sprzed 30 lat, do których organizatorka eventu obiecuje nas zabrać podczas tej niezapomnianej muzycznej podróży!