Solowy koncert KAZIKA w warszawskim Klubie Stodoła – szczegóły wydarzenia

 

Już 6 maja 2022 zapraszamy wszystkich do warszawskiego klubu Stodoła. Wystąpi tam Kazik Staszewski ze swoim solowym repertuarem. Nie zabraknie kawałków z najnowszej płyty “Zaraza”. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

 

Kazika Staszewskiego nie trzeba szczegółnie przedstawiać. To legenda polskiej sceny muzycznej. Jest autorem tekstów i muzyki, aranżerem. To również współzałożyciel i członek zespołów: Kult, KNŻ, El Dupa, Buldog, Zuch Kazik, Yugoton i Kazik + Zdunek Ensemble.

W czerwcu 2020 światło dzienne ujrzał najnowszy solowy album Kazika, zatytułowany “Zaraza”. Na płytę złożyło się piętnaście premierowych kompozycji, w tym kawałek, który wszyscy doskonale pamiętamy – „Twój ból jest lepszy niż mój„. Zaledwie w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy. Na krążku Kazik powrócił do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w charakterystycznym dla siebie stylu. Płyta została nagrana wspólnie z Wojtkiem Jabłońskim, którego aranżacje dodały ciekawego charakteru wydawnictwu.

Projekt KAZIK wystąpi w składzie:
Kazimierz Staszewski – wokal,
Wojciech Jabłoński – gitara,
Konrad Wantrych – klawisze,
Roman Batyra – gitara basowa,
Olek Orłowski – perkusja

 

KAZIK – Twój ból jest lepszy niż mój

 

KAZIK w Stodole, szczegóły koncertu:

Kto: Kazik

Kiedy: 6 maja 2022

Gdzie: Klub Stodoła, Batorego 10, Warszawa

Bilety: płyta 99 zł, balkon 139 zł

dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl  

Oficjalne wydarzenie facebook: tutaj