Siekiera Fest 2021 – szczegóły tegorocznej edycji

 

Znamy już wszystkie szczegóły nadchodzącej drugiej edycji Siekiera Fest. Zapraszamy na wydarzenie!

 

Przed nami druga edycja festiwalu Siekiera Fest. Wydarzenie ponownie odbędzie się we Wrocławiu na Polach Osobowickich. Miejsce to zostało wybrane po długich poszukiwaniach. Sam pomysł na Siekierę zrodził się w 2017 roku. Jak zdradza nam organizator:

Jako gość różnych festiwali często słyszałem „kurła, kiedyś to było”. Oczywiście chodzi o to, że obecne festiwale, które mają już swoją historię sięgającą nawet PRL w opinii gości już nie mają tego klimatu co kiedyś. Sam też odwiedzając „Przystanek” przez 8 lat zauważyłem ulotnienie się tej atmosfery jaka panowała tam wcześniej. Zapadła decyzja – robimy swój festiwal!

W pierwszej edycji udział wzięło 350 rockowo – metalowych koneserów ciężkich brzmień. Wydarzenie zakończyło się dużym sukcesem. Uczestnicy jeszcze na miejscu pytali o kolejną edycję oraz jej miejsce. Nie zostało zatem nic innego jak wyciągnąć wnioski i brać się za organizację następnej edycji. Na którą już teraz zapraszamy!

 

 

Siekiera Fest 2021 – II edycja – szczegóły

W tym rocku odbędzie się druga edycja Siekiera Fest. Wydarzenie będzie miało miejsce już w połowie wakacji, a dokładniej 06-08 sierpnia na Polach Osobowickich. Bilety na festiwal są cały czas dostępne!

Szczegóły dojazdu możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski. 

Na tegorocznej edycji Siekiera Fest zagrają:

Azarath, HATEOFFICIAL, Corruption, Doomas, Besatt Horde, TRAUMA, Proch, NECROSYS, Infernal War, Hate Them All, FAM, Nuclear Vomit, Mass Insanity, Kalt Vindur, INNERSPHERE, Twoyastara Of Death, The Burning Hands, Mindfak.