Santana utworem „Move” zapowiada nowy album „Blessings and Miracles”

 

W sieci dostępny jest nowy kawałek, którym Carlos Santana zapowiada nadchodzący album Blessings and Miracles. Jego premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku!

 

Carlos Santana zapowiedział nowy album! Płyta Blessings and Miracles ukaże się 15 października tego roku. Jak możemy przeczytać już na temat wydawnictwa, jest to jedno z najbardziej ambitnych, dopracowanych i magicznych albumów w karierze muzyka. Okładkę możemy ocenić powyżej.

W nagraniu krążka udział wzięli Chris Stapleton, G-Eazy, Diane Warren, Steve Winwood, Chick Corea, Rick Rubin, Corey Glover, Kirk Hammett, Ally Brooke, American Authors i Narada Michael Walden, a także członkowie zespołu koncertowego Santany. Ponadto w jednym z utworów usłyszymy głos córki Carlosa – Stelli Santany!

Jak Carlos zapowiada nadchodzący album?

Jestem zaszczycony, że mogę pracować z tak niesamowitymi artystami. Jestem surferem na falach, które stają się piosenkami różnych artystów, twórców i architektów. Jestem bardzo szczęśliwy, że mam taką możliwość. To prezent, którego nie uważam za pewnik.

Poniżej możecie posłuchać kawałek „Move”, który zapowiada nadchodzącą nową płytę. Gościnny udział w utworze wziął Rob Thomas, którego doskonale wszyscy znamy z jednego z poprzednich hitów Santaty – utworu „Smooth”. Jak mówił o nowym utworze Carlos:

To było jak boska inteligencja za kulisami i po prostu wiedziałem, że muszę to nagrać z Robem. Piosenka opowiada o przebudzeniu twoich cząsteczek. Zapal i aktywuj się – wiesz, ruszaj się. Kiedy Rob i ja pracujemy razem, mamy wspaniały dźwięk.

 

Carlos Santana – Blessings and Miracles – tracklista:


1. Ghost of Future Pull / New Light
2. Santana Celebration
3. Rumbalero
4. Joy
5. Move
6. Whiter Shade Of Pale (feat. Steve Winwood)
7. Break (feat. Ally Brooke)
8. She’s Fire
9. Peace Power (feat. Corey Glover)
10. America For Sale (feat. Kirk Hammett & Marc Osegueda)
11. Breathing Underwater
12. Mother Yes
13. Song For Cindy
14. Angel Choir/All Together (feat. Chick Corea & Gayle Moran Corea)
15. Ghost Of Future Pull II