Rusza kolejna edycja festiwalu Bloodstock Metal 2 The Masses

Festiwal M2TM cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno publiczności, jak i młodych wykonawców. Nic dziwnego, w końcu daje szansę zaprezentowania się szerszej widowni. 

W tym roku na drodze krajowych eliminacji festiwal odwiedzi m.in : Krosno (19-20.01), Poznań (16.02), Łódź (17.02), Gdańsk (23.02), Toruń (24.02) czy Słupsk (25.02). 

O awans do finału walczyć będą cztery zespoły. Zwięczeniem metalowej uczty będą zaś koncerty takich wykonawców, jak Pale Path, Hostia czy Sacriversum. 

Stawka jest nie byle jaka, bo występ na festiwalu Bloodstock w Anglii. 
Jak mówi Marcin Zarudzki, organizator polskich edycji: „Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy do eliminacji wszystkie zainteresowane zespoły. Jedynym warunkiem jest niezależność, czyli brak podpisanego kontraktu płytowego. Koncerty
wyłaniające poszczególnych kandydatów toczą się od grudnia, ale równolegle wciąż przyjmujemy nowe zgłoszenia. Czekamy na nie do maja.

Warto dodać, że macie realny wpływ na to, kto zwycięży. 

Finał odbędzie się 1 czerwca w chorzowskiej Leśniczówce. To tam dowiemy się, kto najbardziej podbił wasze serca i będzie reprezentował nasz kraj w Anglii.

Jury na ubiegłorocznych eliminacjach w Łodzi