Runika zaprasza na koncert online – poznajcie szczegóły wydarzenia

facebook | youtube | instagram

Panujący lockdown wciąż blokuje wszelkiego rodzaju występy na żywo. Jednak czasy w których żyjemy pozwalają na przeniesienie koncertów do sieci. I właśnie na taki event zaprasza nas warszawska formacja Runika!

 

Runika na muzycznym podwórku działa od 2014 roku. Zespół gra autorskie utwory inspirowane w warstwie tekstowej podaniami i legendami z całej Polski, mitologią słowiańską i germańską oraz literaturą fantasy. Z kolei w warstwie muzycznej słychać inspiracje folkiem, a wszystko w mocnej, metalowej oprawie. Na scenie łączy mistycyzm z energią czterech żywiołów, przenosząc słuchaczy do czasów epickich bitew, sutych biesiad przy kupalnym ogniu, tajemnic zaklętych w posągach i niezwykłych istot kryjących się w leśnych ostępach.

Po wielomiesięcznej przerwie w graniu, zespół Runika zaprasza nas teraz na pierwszy w tym roku koncert. Odbędzie się on na deskach warszawskiego klubu VooDoo Club, a w wydarzeniu będziemy mogli uczestniczyć online. Grupa zdradza, że nie zabraknie niespodzianek. Usłyszymy dwa premierowe utwory! Oraz stare hity zespołu.

Runika – koncert online – szczegóły

Data: 20.02.2021

Miejsce:
VooDoo Club [ koncert online ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Start: 19:30

Bilety: koncert darmowy, jednak zawsze można wesprzeć wydarzenie kupując bilet cegiełkę – tutaj.
 

Koncert dostępny będzie na kanale YouTube klubu VooDoo Club. Szczegóły możecie śledzić na bieżąco na oficjalnym wydarzeniu facebook – tutaj.

 

Runika – Sabat