Rock’n’Fitness czyli nowatorska forma fitness w rytmie rocka

Kochacie rocka? A fitness? Może chcielibyście ćwiczyć, ale nie odpowiada Wam muzyka towarzysząca wysiłkowi fizycznemu? Mamy dla Was świetne rozwiązanie. Jest nim Rock’n’Fitness, którego pomysłodawczynią jest Karolina Majdan-Solecka

Ten nowatorski pomysł został zgłoszony do Urzędu Patentowego. Są to bowiem pierwsze tego typu zajęcia na świecie. Odbyły się już kilkakrotnie i, jak można było się domyśleć, spotkały się z ciepłym przyjęciem. Już w kwietniu o ich wyjątkowości przekonać się będą mogli mieszkańcy Rzeszowa, dla których przewidziano cykl bezpłatnych zajęć. (3, 12, 17 i 26)

Ale to nie wszystko. Idąc za ciosem, Karolina wprowadza również Rock’ową Trasę Fitnessową. W ten sposób chce odwiedzić jak najwięcej miejscowości, koncertów oraz festiwali, aby swoją rockowo-sportową pasją zarażać innych. Na chwilę obecną obejmuje ona południe Polski. Wierzymy jednak, że wkrótce inne regiony również będą mogły poćwiczyć przy rockowej muzyce.

Zajęcia obejmują intensywne ćwiczenia cardio-aerobik oraz naukę krótkich, również autorskich, układów tanecznych do rockowych utworów. 

Zainteresowani? Odsyłamy więc do oficjalnych stron Rock’n’Fitness:

https://facebook.com/rocknfitnessofficial

https://instagram.com/rocknfitnessofficial

https://rockfitness.pl