Rock&Crush – zagraj w nową rockową grę!

 

Rock&Crush – zagraj!

 

Na chwilę cały świat zwolnił, a my wszyscy musieliśmy się zatrzymać. Niezależnie od powodu, takie momenty zawsze warto spędzić twórczo. Dlatego oddajemy w Wasze ręce umilacz wolnego czasu – Rock&Crush! Prosta gra, w której głównym celem jest zbicie jak największej ilości symboli z pola. Poruszanie się jest łatwe – wystarczy kliknąć na ikonkę, którą chcemy przesunąć, a następnie klikamy w pole na którym ma się ona znaleźć. Układamy minimum 3 symbole pod rząd. Najlepiej oczywiście próbować więcej, dla dodatkowych bonusów! Wszystko w rockowym duchu!

Żeby umilić sobie grę, można włączyć radio. O rockowe dźwięki zadbają stacje, które dostępne są w naszym radiowym panelu! Wszystko na wyciągnięcie ręki! 

Grać można zarówno na stronie www jak również w najnowszej wersji aplikacji.

 

Logotypy użyte w grze:

Rock RebeliaAmarenaGorgonzollaRadio Elita – CafeArt Of UndergroundWiara Rocka.

Dziękujemy za zaufanie!

 

Rock Kompas to jedyny taki otwarty portal rockowy. Każdy może go tworzyć! Od ponad dwóch lat wspólnie budujemy Rockową Mapę Polski, która jest naszym głównym celem. Zbieramy bazę rockowych miejscówek w Polsce. Dorzucamy do tego koncerty oraz festiwale, które warto odwiedzić. Dzięki temu, zawsze gdy jesteście w nowym miejscu, my podpowiemy Wam gdzie można się wybrać czy co akurat jest grane w okolicy. A gdy odkryjecie nowe miejsce – od razu możecie je dodać na mapę!

Z portalem połączona jest aplikacja Rock Kompas na android. Nieco bardziej rozbudowana niż sama strona www. Znajdziemy w niej między innymi Apteczkę Poimprezowej Pomocy, która w każdej chwili zaprowadzi nas na najbliższą otwartą stacje paliw czy najbliższy otwarty sklep (w celu uzupełnienia płynów). A ile razy wychodziliśmy z koncertu głodni? Apteczka wskaże nam drogę na najbliższy otwarty fast food! Dodatkowo ważną funkcją jest Rock Radar, który zawsze pokaże nam najbliższe rockowe miejscówki oraz koncerty odbywające się w okolicy.

Nie zapominamy również o tym, aby na bieżąco informować Was co dzieje się w świecie muzyki. W tym celu zawsze możecie zajrzeć w dział z artykułami. A dodatkowo, użytkownicy aplikacji codziennie dostają powiadomienia z najważniejszymi newsami!

Staramy się, aby aplikacja była jak najbardziej codziennego użytku, dlatego od jakiegoś czasu, zarówno w aplikacji jak i na stronie www, można słuchać niezależne stacje rockowe. Od tej chwili dawka porządnej muzyki może nam towarzyszyć w drodze do pracy, szkoły czy podczas uprawiania sportów. Plus najnowszy nasz umilacz czasu – Rock&Crush! Korzystajcie i bawcie się dobrze!

Rock Kompas zawsze na wyciągnięcie ręki!