Epica i Apocalyptica z dodatkowym koncertem w Polsce!

 

Epica oraz Apocalyptica ogłaszają wspólną trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę! Teraz ogłoszono dodatkowy koncert w naszym kraju!

 

Już podczas tej jesieni rozpocznie się trasa koncertowa „The Epic Apocalypse Tour„. Będzie to wspólne tournee gwiazd symfonicznego metalu – zespołów Epica oraz Apocalyptica. W ramach trasy ogłoszony został do tej pory koncert 6 listopada w Warszawie (szczegóły). Teraz ogłoszono drugie wydarzenie, które odbędzie się dzień później w Gdańsku! Supportem na obydwu koncertach będzie grupa Wheel.

Epica pracuje obecnie nad swoim nowym albumem, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Apocalyptica zaprezentowała swoje najnowsze wydawnictwo na początku 2020 roku. W pełni instrumentalny album „Cell-0” ukazał się 10 stycznia (Silver Lining Music).

 

Epica oraz Apocalyptica w Polsce na dodatkowym koncercie!

Epica i Apocalyptica wystąpią wspólnie na dodatkowym koncercie już 7 listopada w gdańskim B90. Bilety na koncert będą dostępne od najbliższego piątku (17 kwietnia) od godz. 10:00 na: https://sklep.knockoutprod.net

Szczegóły koncertu.