Rock Dance Theatre – „Satiric Tango Tour” – Fabryka – Zielona Góra

 

„Satiric Tango Tour” 2019 rusza po Polsce! W ramach tej trasy Rock Dance Theatre wystąpi w klubie Fabryka (Zielona Góra) 13 kwietnia.

Szczegóły wydarzenia.

 

Występ podzielony zostanie na dwie części. Podczas pierwszej będziemy mieli okazję uczestniczyć w spektaklu „On Edge” z muzyką autorską RDT. W drugiej części nastąpi premiera singla “The Uh-Oh Song” gitarzysty Ryan Roxie .  Utwór pochodzi z najnowszej płyty „Imagine Your Reality”. Ponadto usłyszymy muzykę innych rockowych muzyków, którzy bezpośrednio są związani z Rock Dance Theatre.

 

Gorąco zapraszamy na występ!

 

Fotograf: Victor Chalfant

 

Rock Dance Theatre to rockowy teatr tańca. Fuzja tańca współczesnego, muzyki oraz mody wizualnej. Stworzony pierwotnie przez tancerkę i choreografa Annę Marikę Achimowicz (główna pomysłodawczyni) oraz multiinstrumentalistę Viktor J. Kuznetsov Music. Rock Dance Theatre działa od 2017 roku.
 Więcej.

 

Ryan Roxie, z pochodzenia polak (Ryan Rosowicz) wychował sie w Californii, a obecnie na codzień miedzy trasami muzycznymi tworzy i mieszka w Szwecji. Muzyka Ryana jest klasycznym gatunkiem rock and rolla opartego o dobra gre na gitarze, dobre teksty piosenek zamknietych w przekazie 3,5 minut. Ryan w przeszlosci pracował m.in. z Gilby Clarkiem, Erickiem Doverem czy Slashem. Swoja dzialanosc artystyczna dzieli miedzy Stany Zjednoczone i Europę, w Polsce był wczesniej przy okazji koncertow z Alice Cooper.  Akustyczny koncert Ryana jest podroza przez epoki i style muzyczne bluesa, klasycznego rocka, pop rocka czy indie wykonywane przez charyzmatyczna postac samego Ryana Roxiego, ktora docenia koneserzy jak i amatorzy muzyki.