Rock Dance Theatre – SATIRIC TANGO – oficjalny teledysk!

 

Sztuka tańca, muzyki skrzypcowej oraz magia teatru.
Przepiękny pałac, oryginalne autorskie kostiumy.
Tajemniczość…
Teatr tańca!
 

 

SATIRIC TANGO

 

Duet Rock Dance Theatre w choreografii Jacek Wazelin razem z Anną Achimowicz, gdzie dwoje indywualności spotykają się w pewnej przestrzeni i czasie. Schyłek XXVI wieku, czas zarazy I chorób pustoszących Europę siejąc postrach i śmierć.

On: żyje w czasach gdzie wszystko co cielesne uznawane jest za hedonizm.

Ona: Zmieniona chorobą na granicy śmierci spotyka Jego.

Obie ich egzystencje wpływają na siebie wzajemnie zmieniając ich na zawsze…

 

 

Choreografia: Jacek Wazelin oraz Anna Achimowicz
Tancerze: Anna Achimowicz, Jacek Wazelin
Produkcja: Rock Dance Theatre
Stylizacja: FRIX Rock Wear
Muzyka: Viktor J. Kuznetsov Music dla Rock Dance Theatre
Mix: Katarzyna Dziewiątkowska

Produkcja: VSTstudio
Makijaż: Mari Qua styling&design
Zdjęcia: VSTstudio

 

Anna Marika Achimowicz

Dyrektor artystyczny Theatre Companie Achimowicz i Rock Dance Theater. Tancerka, choreograf i pedagog. Produkuje i tworzy autorskie spektakle teatru tańca od 2004 roku. Współpracuje m.in. z artystami: Johannes Randolf, Wojciech Mochniej, Mark Baigent, Jaroslaw Cieslikowski, Magdalena Ciechowicz, Vivi Lunstrom, Charlotta Öfverholm. Anna tworzy i występuje na międzynarodowych scenach w Europie, głównie Austrii, Szwecji, Niemiec i Polski. Jest gościnnym pedagogiem na festiwalach w Wiedniu, Berlinie, Stockholmie, Zagrzębiu, Paryżu i Wilnie. Anna jest też licencjonowaną fizjoterapeutką, właścicielem kliniki Centrum Medycyny Tańca w Warszawie z filią we Wroclawiu. Zajmuje sie medycyną tańca, jest terapeutką metody NCMT – NeuroCraniale Mobilisation Technik nach J. Randolf, ceftyfikowanym trenerem GYROKINESIS.
 

Jacek Wazelin

Tancerz, choreograf, pedagog. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał w tańcu towarzyskim. W tej dziedzinie tanecznej zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Ma na swoim koncie współpracę przy powstawaniu programu You Can Dance, jako choreograf 6 edycji w stylu Broadway jazz. Był odpowiedzialny za choreografię w programach telewizyjnych tj. Bitwa na Głosy, Mam Talent czy Szymon Majewski Show. Jacek Wazelin był nauczycielem tańca musicalowego w Egurrola Dance Studio. Doskonalenie warsztatu u najlepszych pedagogów, pozwoliło mu na wybranie specjalizacji w stylu Broadway Jazz. Obecnie tworzy i mieszka w Warszawie.  Jacek Wazelin współpracuje z wieloma zespołami tanecznymi w Polsce i zagranicą. Był dyrektorem artystycznym Festiwalu Młodych Teatrów Tańca w Lublinie. Tworzy wiele choreografii do reklam i pokazów mody firm: Sunset Suits, Big Star, Dior, Red Star, Knorr, Radio Zet, Bank Pocztowy, Play i wiele innych. Obecnie współpracuje z wieloma teatrami tworząc ruch sceniczny i choreografie, chociażby w Teatrze Bagatela i Teatrze Jaracza w Łodzi.

 

O samym przedsięwzięciu Rock Dance Theatre już pisaliśmy TUTAJ.

 

 
 

Dodaj komentarz